Про інтенсивне вирощування черешні розкажуть фахівці з Нідерландів 10 червня на VI Міжнародній науково-практичній конференції «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Кісточкові»

 Про інтенсивне вирощування черешні розкажуть фахівці з Нідерландів 10 червня на VI Міжнародній науково-практичній конференції «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Кісточкові»

10-11 червня 2021 року в Умані пройде VI Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Кісточкові». На пленарному засіданні, окрім виступів представників українських компаній, учасникам конференції буде запропонований виступ нідерландського фахівця Шаака Валравена, комерційного директора розсадника Fleuren (представник в Україні – компанія «Розетта Агро», Ексклюзивний партнер конференції), який розкаже про інтенсивне вирощування черешні.

Fleuren – це спеціалізований розсадник фруктових саджанців, який завдяки багаторічному досвіду та інноваційним технологіям став провідним гравцем у сучасному секторі розсадництва. У розсаднику вирощують яблуні, груші та вишні з 1922 року. Компанія Fleuren займає площу понад 100 га і є наразі одним з найбільших розсадників фруктових дерев у Нідерландах.

Фахівці розсадника Fleuren активно розробляють нові форми дерев і системи вирощування. Так, у компанії винайшли загальновідомі кніп-саджанці та 3К-саджанці, які вивели світовий сектор фруктових саджанців на новий рівень.

На пленарному засіданні VI Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Кісточкові» виступить Шаак Валравен, комерційний директор розсадника Fleuren, представником якого в Україні є компанія «Розетта Агро», Ексклюзивний партнер конференції. Учасникам конференції пощастить із перших уст почути про особливості інтенсивного вирощування черешні на прикладі досвіду фахівців нідерландського розсадника.

Окрім того, Шаак Валравен виступить перед учасниками бізнестуру на «Уманську фруктову компанію», що відбудеться на другий день конференції, 11 червня. На бізнестурі фахівець розповість про основні помилки у вирощуванні черешні.

Нагадаємо, що конференція триватиме 2 дні:

10 червня – пленарна частина конференції з виступами керівників господарств, виставками-презентаціями техніки, дегустаціями продукції, виготовленої на базі ягід, безалкогольних напоїв тощо.

11 червня – бізнестур на провідні садівничі господарства Черкащини – «Уманську фруктову компанію», «Біопродукт» та на демо-поле Уманського національного університету садівництва.

Реєструйтеся, щоб почути ексклюзивну інформацію!

Реєстрація розпочалася!
Головний Галузевий партнер – Асоціація «Укрсадпром».
Головний науковий партнер – Уманський національний університет садівництва.
Головний Організаційний партнер – в готельно-ресторанний комплекс «Sherwood»
Головний Діловий партнер та партнер бізнес-туру – «Уманська фруктова компанія».
Головний Діловий партнер та партнер бізнес-туру – компанія «Біопродукт».
Генеральний партнер по ЗЗР – компанія «Байєр».
Ексклюзивний партнер – компанія «Розетта Агро».
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Медіапартнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, www.jagodnik.info

Умови участі в конференції:
В якості учасника –
Для виробників сільгосппродукції
Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)
Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)
Для не виробників сільгосппродукції –
Вартість участі – 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 2000 грн.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).
Конференція проходить за підримки галузевої асоціації – УКРСАДПРОМ
Членам Асоціації УКРСАДПРОМ – знижка 10%!

*знижки і пільги не сумуються.

УВАГА. Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть систематично провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:
Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net
Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар