Нова технологія у сфері сільського господарства з`явиться в майбутньому

 Нова технологія у сфері сільського господарства з`явиться в майбутньому

Сільськогосподарські підприємства зможуть зменшити споживання води та енергії. Дозволять це зробити нові рослинні датчики, розроблені в межах стартапу Albuquerque Microceres LLC. Про це повідомлено на порталі Hortidaily.

Дослідники Біологічного відділу Університету Нью-Мексіко Девід Хенсон та  Патрік Хадсон спільно з ученими Національної лабораторії Сандія (Sandia)  розробили технологію «мікроголки». Це дозволяє вимірювати показники витрат води на плантаціях. Технологія працює за допомогою мобільних мікросенсорів, що приєднують до сільськогосподарських культур за допомогою бездротової мережі. Таким чином фермери зможуть контролювати витрати води в режимі реального часу й удосконалити планування зрошення плантації, щоб забезпечити оптимальний ріст і розвиток рослин.

Загалом, на розробку було витрачено 2 роки. Проте щоб технологія стала доступною на ринку, необхідно ще близько року для додаткових досліджень. Також потрібне фінансування фонду ARPA-E, який підтримує наукові проєкти, та компанії SCALEUP.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар