Минула міжнародна виставка розливного вина The World Bulk Wine Exhibition в режимі онлайн

 Минула міжнародна виставка розливного вина The World Bulk Wine Exhibition в режимі онлайн

Із 23 листопада до 4 грудня 2020 року тривала міжнародна виставка The World Bulk Wine Exhibition. Через карантинні обмеження вона відбулася в режимі онлайн, на базі спеціально розробленої платформи – WBWE Connect.

Після двох тижнів роботи в онлайн-режимі закінчилася міжнародна виставка The World Bulk Wine Exhibition. Вперше вона була проведена онлайн, на основі платформи WBWE Connect. Платформа об’єднала виробників вина і покупців зі всього світу. Режим роботи онлайн сприяв ефективній комунікації і виробників, і покупців. Упродовж двох тижнів тривала інтенсивна робота: відбулася низка ділових онлайн-зустрічей та дискусійних панелей. Таким чином, онлайн-формат відкрив нові можливості для виноробного бізнесу, не наражаючи учасників заходу на небезпеку. Адже охочі доєдналися до виставки у зручному та безпечному для себе місці.

Як зазначають організатори, 2020 рік став роком, який змінив усе, в тому числі й бізнес. Щоб підтримувати прихильність професіоналів виноробної галузі зі всього світу, організатори події за рекордно короткий термін розробили платформу WBWE Connect. У такому режимі роботи були об’єднані кращі винороби та покупці з Австралії, Іспанії, Угорщини, Південної Африки, Аргентини, США, Японії, Португалії, Уругваю та інших країн світу.

WBWE Connect – новаторський ефективний інструмент. Його чекає довгий шлях до вдосконалення. І, як вказують організатори, досвід, отриманий у результаті двотижневої виставки, є надзвичайно важливим для прогнозування майбутніх перспектив платформи WBWE Connect.

Міжнародна виставка WBWE була створена з чіткою метою – забезпечувати торгівлю винною продукцією, підтверджувати її якість. Минуло 12 років від заснування заходу, але мета його не змінилася. Адже платформа Connect була створена з тією ж ціллю. Є багато шляхів удосконалення платформи, тому організатори висловлюють сподівання, що зможуть удосконалити роботу онлайн за підтримки своїх клієнтів.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар