Мінфін не підтримав ініціативу виділити 90 мільярдів гривень на підтримку агросектору

 Мінфін не підтримав ініціативу виділити 90 мільярдів гривень на підтримку агросектору

Міністр фінансів України Оксана Маркарова не підтримує ініціативи МЕРТ – виділити 90 мільярдів гривень на підтримку агросектору та промисловості.

Дискусія Оксани Маркарової та міністра економіки Тимофія Милованова розгорнулася в соціальній мережі Фейсбук. Прямо під повідомленням про нову ініціативу міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова.

Нагадаємо, що на підтримку трьох пріоритетних галузей економіки країни – сільського господарства, промисловості та просування експорту Тимофій Милованов пропонував зарезервувати в державному бюджеті 90 млрд. грн, які б виділялися на конкретні програми розвитку протягом трьох років. Безпосередньо на агросектор мінекономрозвитку пропонував спрямувати 45 млрд.

Однак, із незгоду із такою позицією публічно висловила міністр фінансів України Оксана Маркарова.

“Бізнесу потрібні нормальні рівні умови та верховенство права, а збільшення видатків бюджету на підтримку (особливо таку) – це мені здається помилкою. Якщо є зайві 90 млрд, то краще знизити податки для усього бізнесу, а не перенаправляти кошти платників податків на деяких обраних”, – прокоментувала Оксана Маркарова ініціативу Тимофія Милованова.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар