МінАПК планує відновити роботу в середині березня

 МінАПК планує відновити роботу в середині березня

Міністерство аграрної політики і продовольства відновить роботу з наступного тижня. Про це повідомив уповноважений президента із земельних питань Роман Лещенко, передає “Інтерфакс-Україна”.

“З наступного тижня буде інституційно відновлено роботу Міністерства аграрної політики. Галузь, яка формує 40% валютної виручки та 20% ВВП країни, матиме профільне міністерство”, – заявив він.

Нагадуємо, що в кінці серпня 2019 року Верховна Рада затвердила запропонований прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком склад Кабінету міністрів, в якому Мінагропрод об’єднали з Міністерством розвитку економіки і торгівлі.

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з прем’єром 17 січня цього року заявив про необхідність розділити деякі міністерства, серед яких і Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.
Передбачалося, що Мінагрополітики очолить саме Тимофій Милованов. Проте, Милованов відмовився від посади в новому уряді, пояснивши це тим, що змінюється бачення підходів, і він воліє відійти в сторону.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар