Macfrut 2021: спеціальні можливості

 Macfrut 2021: спеціальні можливості

37 Міжнародна виставка-ярмарок свіжої продукції відбудеться 7-9 вересня у виставковому центрі Ріміні в новому форматі: окрім виставки офлайн, відвідувачам будуть доступні окремі цифрові можливості. У фокусі – багато нових напрямків: італійський бізнес-зал роздрібної торгівлі, Міжнародна подія Biosolutions, Міжнародні дні спаржі, B2B-зустрічі.

7-9 вересня у виставковому центрі Ріміні відбудеться Міжнародна виставка-ярмарок свіжої продукції Macfrut. В переддень, 6 вересня, буде День Китаю, присвячений бізнесу виключно з цією країною.

Цьогоріч Macfrut представить низку спеціальних можливостей для людей, котрі хочуть розширювати свій бізнес за кордоном. Відвідувачі виставки отримають новий досвід завдяки використанню digital-технологій. Кожна компанія буде мати два стенди: один реальний, офлайн, а інший – віртуальний, в режимі онлайн. Використання цифрової платформи дозволить розширити свої ділові можливості учасників виставки.

Упродовж виставки Macfrut працюватиме італійський зал роздрібної торгівлі. Це буде ексклюзивна зона масштабної роздрібної торгівлі та італійських дистриб’юторів, де будуть організовані зустрічі з експонентами

Окрім того, у рамках  Macfrut відбудеться Міжнародна подія Biosolutions, присвячена ланцюгам постачання біостимуляторів та біоконтролю. Ця подія включає міжнародну виставку виробників біостимуляторів, адресовану сільськогосподарським підприємцям та професіоналам галузі. Також буде організовано Міжнародний конгрес, присвячений біостимуляторам.

Уже вчетверте впродовж виставки Macfrut буде проведено Міжнародні дні спаржі. Ця подія присвячена напрямку сільського господарства, що займається спаржею. Працюватиме виставка спеціалізованих компаній, конференц-зона з останніми технічними та комерційними оновленнями.

B2B-зустрічі впродовж Macfrut відкриють нові можливості за допомогою цифрових технологій. Ті, хто не буде присутнім на виставці офлайн, зможе зустрітися з її учасниками онлайн.

Як зазначає Ренцо Піраччіні, президент Macfrut, виставка, що відбудеться у вересні цього року, – це поєднання офлайн та онлайн-можливостей. Адже останні події змінили погляд на розвиток бізнесу. Вперше у світі буде запропоновано подвійну виставку: реальну та віртуальну.

 

Контакти для інформації в пресі:
Олена Вінченці
Міжнародна прес-служба Macfrut c / o fruitecom – +39 059 7863894

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар