Літня школа виноградаря стартує в Інституті Таїрова

 Літня школа виноградаря стартує в Інституті Таїрова

Проект Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова» НААН України «Літня школа виноградаря» за підтримки Центру розвитку села та UHBDP покликаний ознайомити фермерів, малих і середніх виробників з унікальним українським сортиментом винограду, сучасними технологіями виробництва садивного матеріалу та ведення промислових насаджень, захисту їх від шкідників та хвороб, підходами до проектування та закладки нових виноградних насаджень, впливом змін клімату на виноградарство в Україні, методами контролю показників якості на всіх етапах виробництва виноградо-виноробної продукції.

В рамках Літньої школи заплановано 5 днів вебінарів за напрямами агроекології, селекції винограду, технологічних аспектів вирощування та розмноження винограду, систем захисту виноградних насаджень, основ органічного виноградарства та контролю показників якості виноробної продукції.

Кожного студенти отримуватимуть можливість приєднатися до двох окремих тематичних семінарів. Розклад вебінарів: щовівторка та щочетверга 14.00-15.00 та 15.30-16.30. Починаємо працювати з 1 вересня.
За довідками звертатись за телефонами: (048) 740-36-76,
066-453-64-32.
Реєструйтесь та приєднуйтеся за посиланням https://uhbdp.org/…/tea…/jevents/month.calendar/2020/09/28/- 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар