Кожна 10-та пляшка соку в світі була зроблена з українських фруктів і ягід

 Кожна 10-та пляшка соку в світі була зроблена з українських фруктів і ягід

Минулого року з фруктів та ягід, перероблених на заводах компанії T.B. Fruit, була зроблена кожна 10-та пляшка соку в світі та кожна 4-та пляшка яблучного соку в США, пише прес-служба компанії.

Загальна потужність переробних заводів T.B. Fruit становить 1 млн тонн фруктів, овочів та ягід на рік. А це відповідно майже 150 тис. тонн концентрованого соку щороку. Щодо експорту, то у 2014 р. T.B. Fruit був найбільшим експортером яблучного концентрованого соку до США.

Концентровані соки виробництва T.B. Fruit постачаються глобальним лідерам, таким як Nestle, PepsiCo, Coca-Cola, Refresco, Eckes-Granini. В Україні з концентрованого соку T.B. Fruit виготовляють соки для таких відомих українських брендів як: Sandora, «Садочок» , «Сандорик», Rich, «Живчик» та ін.

Засновник і власник T.B. Fruit Тарас Барщовський повідомив, що на початок 2020 р. географія експорту продукції компанії (близько 90%) налічує 40 країн світу, серед яких є важкодоступні для українського виробника ринки США, Європи, Японії, Ізраїлю.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар