Компанія Vetropack купує склозаводи в Молдові

 Компанія Vetropack купує склозаводи в Молдові

Vetropack, провідна швейцарська корпоративна група, що виробляє скляну тару, підписала угоду про викуп заводів у Молдові.

З придбанням молдавського склозаводу в Кишиневі, група Vetropack продовжує свою стратегію розширення. Це нове доповнення до групи Vetropack, що складається з двох окремих операційних підрозділів (Glass Container Company та Glass Container Prim).

“Завдяки цьому придбанню ми продовжуємо розширюватися у регіоні, з яким ми добре знайомі – регіоні, де ми маємо майже три десятиліття досвіду виготовлення скла”, – констатує Йохан Рейтер, генеральний директор групи Vetropack.

Стратегія Vetropack завжди полягала в тому, щоб інтегрувати свої придбання в більш широку групу, але при цьому зберігати їхні локальні особливості та самобутність.

Новий склозавод Vetropack в Кишиневі щорічно виробляє приблизно 100 000 тонн скляної упаковки для харчової промисловості та напоїв, яка продається як на зростаючому внутрішньому, так і на експортному ринку. На сьогодні в молдавському склозаводі працює близько 450 співробітників і в 2019 році було досягнуто обороту приблизно 40 мільйонів євро.

Група Vetropack є одним з провідних виробників скляної упаковки для харчової промисловості та напоїв у Європі. Група має сучасні виробничі потужності, а також відділи продажу та дистрибуції у Швейцарії, Австрії, Чехії, Хорватії, Словаччині, Україні та Італії. 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар