IX Форум пивоварів та рестораторів відбудеться 20-21 серпня у Рівному

 IX Форум пивоварів та рестораторів відбудеться 20-21 серпня у Рівному

Стартувала підготовка до Міжнародного Форуму пивоварів та рестораторів 2020! Дев’ятий за рахунком Форум приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго» – Головний Організаційний партнер. На учасників чекають найактуальніші теми та обговорення, авторитетні експерти та нові обличчя галузі, інноваційні технології й рішення, цінні поради та успішний досвід колег. Аудиторія заходу – пивовари, технологи, представники пивної торгівлі, ресторатори, шеф-кухарі пивних закладів з усієї України та закордону, а також компанії-виробники з Німеччини, Австрії, Італії, Чехії, Словаччини.

В якості головної ідеї цього заходу організатори медіа-група «Технології та Інновації» обрали тему «Технології: автоматизація та діджиталізація». Головна мета – звільнити час пивовара для творчості, навчання, особистого розвитку, при цьому гарантовано отримувати високоякісну, затребувану на ринку продукцію. Іншим важливим тематичним блоком стане рух назустріч споживачеві: розвиток пивного асортименту, створення нових стилів й вдосконалення традиційних. Запланована презентація й обговорення унікального досвіду кращих пивоварень та пивзаводів України й закордону.

Читайте по темі: У Рівному із розмахом відбувся VIII Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів, який вперше перетворився на справжній Пивний тиждень!

Також у фокусі – пивна кухня і фудпейринг, як основа пивного бізнесу. Планується проведення чергової секції шеф-кухарів. До участі в засіданні запрошені зірки ресторанного бізнесу Марко ЧЕРВЕТТІ, Євген КЛОПОТЕНКО, Ігор БРАГІН.

Важливою частиною програми Форуму стане урочиста Церемонія нагородження переможців Дегустаційного конкурсу пива East European Beer Award 2020, який цього разу відбудеться окремо, як самостійний захід, 11-12 березня в Рівному (комплекс «Айвенго»). Справжньою окрасою церемонії буде професійний конкурс «Королева Пива 2020» – змагання представниць пивоварної галузі, відданих професії та головному продукту – Пиву.

Другого дня Форуму відбудеться Пивний тур з відвіданням провідних пивзаводу, пивного ресторану та пабу Києва. Запланована й колабораційна варка пива, – запрошуємо пивоварні до співпраці!

Головний Лабораторний партнер Форуму – «ДОНАУ ЛАБ УКРАЇНА»

Генеральний Юридичний партнер Форуму – ППФ «Пахаренко і партнери»

Координатор проекту:
Анна Малашкевич, тел .: +38 (097) 89 18 200, beertechdrinks@gmail.com

З приводу участі у Форумі, партнерства та спонсорства звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук, тел..: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Анна Малашкевич, тел .: +38 (097) 89 18 200, beertechdrinks@gmail.com

Заповнити електронну форму реєстрації 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар