Ідеальний корок для унікального напою – що пропонує виробникам компанія Тарі

 Ідеальний корок для унікального напою – що пропонує виробникам компанія Тарі

T-Wood пробка – частина асортименту колекції Тарі. Вона об’єднує серію корків для закупорки, які призначені для дистилятів і не тільки, поєднуючи при цьому традиції з інноваціями, функціональність – із дизайном. T-Wood пробка забезпечує ще й можливість вибору, передусім – матеріалу для виготовлення її ніжки: це може бути корок, мікроагломерована пробка чи синтетичний матеріал з дерев’яною головкою. Окрім того, є також різні варіанти оздоблення деревиною.

Усе це для того, щоб ви мали змогу створити унікальну пробку з урахуванням ваших індивідуальних потреб і свого продукту. Для T-Wood головки доступні кілька опцій, які дозволять налаштувати її під індивідуальні параметри. Ми можемо нанести лазерне гравірування вашого логотипу чи назви бренду та навіть додати м’яку вставку або тиснений медальйон.

Уже багато клієнтів Тарі обрали T-Wood для закупорки своїх преміальних дистилятів. Ця пробка виражає традиційні цінності інноваційними методами, тим самим підкріплюючи (зміцнюючи) свою основну силу чистим дизайном із відмінною функціональністю.

STARLIGHT
Starlight пробка була створена на основі інноваційної ідеї використання яскравих кольорів та ультрасучасного дизайну, щоб пляшка, якою вона закупорена, просто виблискувала. Виразні, експресивні, характерні відтінки розкриваються завдяки прозорим матеріалам, що використовуються для створення цієї пробки та дизайну, який впливає не лише на естетичну привабливість продукту. За своєю незвичайною конструкцією ця унікальна пробка найбільш близька до сучасної природи.

Техніка з’єднання ультразвуком, що використовується у виробництві Starlight, суперінноваційна. Вона не вимагає клею або матеріалу для склеювання, але забезпечує ефективний зв’язок між усіма компонентами, що запобігає випадковій несправності або відокремленню під час використання. Зрештою, цю привабливу та функціональну пробку можна повністю налаштувати під ваші вимоги. Чіткі кольори, металеве оздоблення, теплі та холодні відтінки, надписи та логотипи – будь-який елемент може бути адаптований до різних потреб і підходитиме для заданих цілей використання, в результаті чого кінцевий продукт стане повністю ексклюзивним.

PURITY
Purity – це стильна пробка з інноваційними та високоякісними характеристиками. Виготовлений за найсучаснішими технологіями корок не погіршить якості продукту всередині пляшки, оскільки під час його виготовлення не використовується клей чи інші хімічні речовини, які можуть негативно впливати на напій. Унікальний асортимент Purity створений для правильного та безпечного збереження будь-якого типу дистиляту чи вина, аби продукт не втратив своєї привабливості. Якщо обрати чисті синтетичні матеріали, спочатку кольором та ароматами продукту можна насолодитися через його зовнішній вигляд. До того ж ці пробки повністю налаштовуються під ваші вимоги, щоб надати правильного естетичного акценту основним властивостям напою всередині пляшки.

Лінійка Purity має свій власний характер, втілює простоту, індивідуальність та інноваційність для покращення вишуканості будь-якого виду вина чи дистиляту. Пробки Purity збережуть основну суть напою навіть після його відкриття.

SIGNATURE
Signature – це лінійка Тарі для сектора преміум- і суперпреміумкласу. Вона була створена у Франції кілька років тому для задоволення попиту на пробку, яка б продемонструвала та виділила характеристики напою. Ця дуже специфічна вимога потребувала досліджень у високопрофесійних технологіях виробництва та налаштування під конкретні вимоги – саме ці специфікації зараз належать до компетенції команди. Але це ще не все.

Пляшки, які використовуються для цих високоякісних напоїв, мають ширшу горловину порівняно з пляшками, які застосовуються на більш комерційних ринках, тому вони потребують ширших і важчих пробок. Так виникла лінійка Тарі Signature. Протягом багатьох років завдяки постійним безперервним дослідженням ми розробили лінійку пробок для будь-якого типу дистиляту, котрий потребує поєднання краси пломби з її максимальною продуктивністю. Дерево, метал або кераміка – такі види матеріалів можуть бути використані для виготовлення головки цих особливих пробок. До того ж можливий також широкий асортимент оздоблень. Варто також згадати кілька останніх розробок компанії, як от лінійку Ceramic Inspiration, оздоблення якої має ефект каменю. Ці пробки дуже полюбилися багатьом, вони ідеально підходять, коли продукт потребує тонкої майстерності у виконанні.

Також нещодавно до лінійки Wood Inspiration ми додали різноманітне екзотичне оформлення з натурального дерева, яке ідеально підходить для преміальних напоїв із дуже широким ароматом.

Tap S.p.a., Via Cornara est, 2/f
35010 Massanzago, Padova,
tel. +39 049 5797300

Контакти в Україні, Грузії,
Молдові та країнах Балтії:
В’ячеслав Шиш
+38 067 360 81 67
v.shysh@tapigroup.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар