FTrade Club Berries відбудеться 15-16 квітня!

 FTrade Club Berries відбудеться 15-16 квітня!

Враховуючи введення жорстких карантинних заходів у Києві та Київській області, організатор зустрічі резидентів клубу FTrade Club Berries проєкт «АПК-Інформ: овочі та фрукти» повідомляє про зміну дати проведення конференції: вона відбудеться 15-16 квітня 2021 року.

«Оскільки на першому місці зараз стоїть питання безпеки життя та здоров`я людей, ми вирішили провести конференцію на тиждень пізніше – 15-16 квітня 2021 р. І якщо жорсткі карантинні обмеження не будуть продовжені на офіційному рівні, а ситуація з поширенням COVID-19 нормалізується, конференція обов`язково відбудеться», – пояснює керівник проекту« АПК-Інформ: овочі та фрукти» Олександр Хорев.
Наразі готовність брати участь у зустрічі резидентів FTrade Club Berries вже підтвердили близько 70 делегатів (65-70% з яких – виробники), а останні реєстрації продемонстрували також розширення географії учасників FTrade Club Berries. Так, до учасників приєдналися компанії з Рівненської, Житомирської та Запорізької областей України, а також іноземні делегати з Грузії, Білорусі, Польщі та Італії.

У перший день заходу, 15 квітня, відбудеться конференція «Ягоди України-2021: заморожування та свіжий ринок», а також b2b-переговори постачальників свіжих і заморожених ягід з їхніми покупцями. Наступного дня, 16 квітня, учасники заходу відвідають виробничі потужності компанії «Еко-Парк», а також оптову компанію «ПРЕСТИЖ ФРУТ КОМПАНІ».

Приєднатися до учасників заходу можна на сайті.
Контакти:
проєкт «АПК-Інформ: овочі і фрукти»
Олександр Хорев, +380 67 634 3980, halex.khorev@gmail.com
Євген Кузін, +380 96 583 6323, eugenekuzin@gmail.com

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар