ДФС припинила виробництво фальсифікату алкоголю під виглядом відомих торгових марок

 ДФС припинила виробництво фальсифікату алкоголю під виглядом відомих торгових марок

Співробітниками податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва під час досудового розслідування кримінального провадження припинено діяльність підпільного цеху на Київщині з масового незаконного виробництва фальсифікату. Про це повідомляє Державна фіскальна служба України.

Підпільне виробництво здійснювалось із використанням відповідного обладнання, шляхом змішування спирту та ароматичних домішок.

Таким чином вироблялась алкогольна продукція під виглядом горілки, коньяку, віскі та рому в упаковках bag-in-box, на які наносили маркування торгових марок: Les Conites de Cadignan, Metaxa, Finlandia, Jack Daniels White, Henessy, Chivas Regal, Captain Morgan, Black Leable, Becherovka, Jameson, Bacardi, Jim Beam, Aragveli, «Пшенична», Jack Daniels White, Kvint, Napoleon, Smirnoff, Jack Daniels Black, Finsburry, Ballentines, Sauza.

«Фальсифікат не містив марок акцизного податку. У подальшому дана продукція реалізовувалась через мережу Інтернет. За результатами проведеного обшуку за місцем виготовлення та зберігання фальсифікату із незаконного обігу вилучено близько 2 тис. літрів таких алкогольних виробів, а також обладнання для їх виготовлення», — розповіли у ДФС.

Крім того, вилучено транспортний засіб, який використовувався для перевезення алкогольної продукції. Досудове слідство триває, вживаються заходи для встановлення всіх осіб, причетних до діяльності такого «бізнесу».  

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар