Рекламодавцям

Шановні панове!

Медіа-група «Технології та Інновації» вітає Вас на сайті techdrinks.info і запрошує до співпраці!

Проєкт створений на основі фахового журналу «Напої. Технології та Інновації».

Ми реалізуємо проєкти комплексних довготривалих піар-кампаній для підприємств галузі виробництва напоїв та технологічних компаній, що включають розміщення інформації на сайті techdrinks.info, в соціальній мережі Фейсбук (зокрема, сторінка Журнал “Напої. Технології та Інновації”, сторінка Винний клуб Галерея, група Винный клуб “Галерея”, група “Садівництво і Виноградарство. Ягідник. Технології та Інновації”, група Напої. Технології та Інновації), в е-газеті, також та розміщення новин, статей, реклами в друковану журналі “Напої. Технології та Інновації”, в е-газеті, розміщення банерів і оголошень.

Пропонуємо вам публікацію новин, повідомлень про події, прес-релізів компаній. Ми готові розміщувати на сайті інформаційні повідомлення про впровадження інновацій у виробництво, наукові статті про передові технології, залучати до консультування на актуальні теми кращих фахівців світу.

Єднаймо зусилля заради досягнення найкращого результату у вашому бізнесі! 

Завантажити прайс українською мовою

Download the price

Замовити розміщення в друкованому журналі:

+38 068-568-58-22,

+38 03652- 60-88-21,

+38 067-238-18-51

+38 097 654 31 26

Або на e-mail: rnadia@ukr.netreklama.nti@ukr.net

Рекламодателям

Уважаемые господа!

Медиагруппа «Технологии и Инновации» приветствует Вас на сайте techdrinks.info и приглашает к сотрудничеству!

Проект создан на основе профессионального журнала «Напитки. Технологии и Инновации».

Мы реализуем проекты комплексных долгосрочных пиар-кампаний для предприятий отрасли производства напитков и технологических компаний, включающие размещение информации на сайте techdrinks.info, в социальной сети Фейсбук (в частности, страница Журнал «Напитки. Технологии и Инновации», страница Винный клуб Галерея, группа Винный клуб «Галерея», группа «Садоводство и виноградарство. Ягодник. Технологии и Инновации», группа Напитки. Технологии и Инновации). А также размещение новостей, статей, рекламы в печатной версии журнала «Напитки. Технологии и Инновации», в е-газете, размещение баннеров и объявлений.

Предлагаем вам публикацию новостей, сообщений о событиях, пресс-релизов компаний. Мы готовы размещать на сайте информационные сообщения о внедрении инноваций в производство, научные статьи о передовых технологиях, привлекать к консультированию на актуальные темы лучших специалистов мира.

Объединим усилия ради достижения наилучшего результата в вашем бизнесе!

Скачать прайс

Download the price

Заказать размещение в печатном журнале:

+38 068-568-58-22,

+38 03652- 60-88-21,

+38 067-238-18-51

+38 097 654 31 26

Или на e-mail: rnadia@ukr.net, reklama.nti@ukr.net