Рекламодавцям

Шановні панове!

Медіа-група «Технології та Інновації» вітає Вас на сайті techdrinks.info і запрошує до співпраці!

Медіагрупа «Технології та Інновації» нещодавно запустила оновлений сайт techdrinks.info, присвячений виноградарству і виноробству, а також іншим напоям – як безалкогольним, так і алкогольним.

Проєкт презентує також єдиний в Україні фаховий журнал «Напої. Технології та Інновації» (виходить з 2011 р.).

Рекламуючи напої як мистецтво, проєкт «Напої. ТІ» розвиває культуру споживання напоїв, створених на натуральній основі. На сайті розміщуються інформаційні повідомлення про високоякісні напої, створені завдяки впровадженню інновацій у виробництво, а також наукові статті про сучасні технології, ми готові залучати до консультування на актуальні теми кращих фахівців світу.

Сайт techdrinks.info є унікальним майданчиком для обміну інформацією і досвідом представників таких галузей, як виноградарство, виноробство, виробництво напоїв України, Європи і світу, а також технологічних компаній, які супроводжують бізнес у цих галузях.

Медіагрупа «Технології та Інновації» реалізує проєкти комплексних довготривалих піар-кампаній, що включають розміщення інформації на сайті techdrinks.info – інформаційні матеріали, банерна та контекстна реклама (а також фіксація, довготривале розміщення, написання інформаційного матеріалу, виготовлення банера), поширення в соціальній мережі Фейсбук (на сторінках медіагрупи та поширення інформації на тематичних сторінках), в е-газеті (розсилка по базі понад 10 000 адресатів), а також розміщення новин, статей, реклами в друкованому журналі «Напої. Технології та Інновації».

Контент сайту спрямований на конкретну цільову аудиторію, відтак статистика демонструє ефективність розміщеної інформації. Тисячі читачів уже досягли найкращого результату у своєму бізнесі.

Єднаймо зусилля заради досягнення найкращого результату! 

Завантажити прайс українською мовою

Download the price

Замовити розміщення в друкованому журналі:

+38 068-568-58-22,

+38 03652- 60-88-21,

+38 067-238-18-51

+38 097 528 36 46

Або на e-mail: rnadia@ukr.netreklama.nti@ukr.net

Рекламодателям

Уважаемые господа!

Медиагруппа «Технологии и Инновации» приветствует Вас на сайте techdrinks.info и приглашает к сотрудничеству!

Медиагруппа «Технологии и Инновации» недавно запустила обновленный сайт techdrinks.info, посвященный виноградарству и виноделию, а также другим напиткам – как безалкогольным, так и алкогольным.
Проект представляет также единственный в Украине специализированный журнал «Напитки. Технологии и Инновации» (выходит с 2011 г.).

Рекламируя напитки как искусство, проект «Напитки. ТИ» развивает культуру потребления напитков, созданных на натуральной основе. На сайте размещаются информационные сообщения о высококачественных напитках, созданных благодаря внедрению инноваций в производство, а также научные статьи о современных технологиях, мы готовы привлекать к консультированию на актуальные темы лучших специалистов мира.

Сайт techdrinks.info является уникальной площадкой для обмена информацией и опытом представителей таких отраслей, как виноградарство, виноделие, производство напитков Украины, Европы и мира, а также технологических компаний, которые сопровождают бизнес в этих сферах.
Медиагруппа «Технологии и Инновации» реализует проекты комплексных долгосрочных пиар-кампаний, включающих размещение информации на сайте techdrinks.info – информационные материалы, баннерная и контекстная реклама (а также фиксация, длительное размещение, написание информационного материала, изготовление баннера), распространение в социальной сети Фейсбук (на страницах медиагруппы и распространение информации на тематических страницах), в е-газете (рассылка по базе более 10 000 адресатов), а также размещения новостей, статей, рекламы в печатном журнале «Напитки. Технологии и Инновации».
Контент сайта направлен на конкретную целевую аудиторию, поэтому статистика демонстрирует эффективность размещенной информации. Тысячи читателей уже достигли наилучшего результата в своем бизнесе.
Объединим усилия ради достижения наилучшего результата!

Скачать прайс

Download the price

Заказать размещение в печатном журнале:

+38 068-568-58-22,

+38 03652- 60-88-21,

+38 067-238-18-51

+38 097 528 36 46

Или на e-mail: rnadia@ukr.net, reklama.nti@ukr.net