«Адаптуємось до трендових змін – стаємо власниками прав на торговельні марки та сорти рослин»

 «Адаптуємось до трендових змін – стаємо власниками прав на торговельні марки та сорти рослин»

Людмила Лук’янчук, радник патентно-правової фірми «Пахаренко та партнери», патентний повірений України

10 червня на VI Міжнародній науково-практичній конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» виступить представник генерального юридичного партнера заходу — патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери».

Створюючи свою справу, ви бажаєте досягти фінансового успіху та впевнені в своїх силах, однак ніхто не буде сперечатися, що бізнес має бути конкурентоспроможним і захищеним від посягань конкурентів. У ХХІ столітті, коли значна частина товарів і послуг пропонуються та реалізуються в мережі Інтернет, жодна компанія не вийде на ринок тієї або іншої країни без готового пакета прав інтелектуальної власності (ІВ), що включає торговельні марки, промислові зразки, географічні зазначення, об’єкти авторського права, винаходи, сорти рослин і юридично правильно складених договорів. Отримання охоронних документів на об’єкти ІВ забезпечить власнику бізнесу монопольні права для досягнення бажаних комерційних результатів і одночасно дозволить заборонити іншим використовувати в своїй діяльності об’єкти, завдяки яким ваш бізнес став успішним.

Цього разу, шановні бізнесмени, ви дізнаєтеся, чому варто зареєструвати власну торговельну марку, як використовувати сорт рослин, не порушуючи прав ІВ, і багато інших актуальних порад для вашого бізнесу.

На сайті патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» ви знайдете калькулятор вартості реєстрації торговельної марки в Україні і зможете спрогнозувати свої витрати на отримання охорони.

Чекаємо вас і будемо намагатись відповісти на всі питання!  

Реєстрація на міжнародну науково-практичну конференцію «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» триває!

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Програма заходу доступна за посиланням: https://bit.ly/3wDhwxN

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар