20 заводів «Укрспирту» потребують суттєвої модернізації

 20 заводів «Укрспирту» потребують суттєвої модернізації

Технічний стан 4 підприємств «Укрспирту» знаходяться в незадовільному стані та не здатні здійснювати виробничу діяльність, а 16 потребують суттєвої модернізації.Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

На приватизацію до Фонду держмайна, згідно рішення Кабміну, мають бути передані 35 об`єктів, що входять до складу концерну «Укрспирт».

«У нас є чіткий план з підготовки підприємств до приватизації і ми зустрічатимемося кожного місяця з керівниками підприємств, щоб перевіряти хід його виконання. Наразі керівники звітували про стан підготовки документації, необхідної для передачі від органу управління до ФДМУ. Наступний крок — підготувати нову редакцію статутів та завершити інвентаризацію», — розповів Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

До Мінекономіки відзвітували 20 підприємств про проведення інвентаризації, решта 15 з об`єктивних причин потребують організації спільних з Міністерством заходів для завершення інвентаризації.

«Таким чином було визначено, що серед 35 підприємств концерну „Укрспирт“ 3 здійснюють виробництво харчового спирту, 1 виробляє лікеро-горілчану продукцію, ще 4 заводи виготовляють спиртову продукцію технічного призначення. 7 заводів можуть відновити виробництво протягом місяця. 4 підприємства знаходяться в незадовільному технічному стані та не здатні здійснювати виробничу діяльність, решта 16 потребують суттєвої модернізації», — пояснив Висоцький.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар