Журналу «Напої. Технології та Інновації» – 13 років!

 Журналу «Напої. Технології та Інновації» – 13 років!

Уже зовсім скоро – на початку лютого 2024 року – медіагрупа «Технології та Інновації» святкуватиме визначну дату – 13 років від заснування першого мегауспішного проєкту «Напої. Технології та Інновації». Уже впродовж 13 років команда журналу слідкує за новинами в галузі виноградарства та виноробства, виробництва міцних напоїв тощо. А від початку воєнного стану до цього переліку приєдналося й пиво. Адже журнал «Пиво. Т. І.» почали видавати в межах видання «Напої. Технології та Інновації».

Від 2011 року редакція журналу «Напої. Технології та Інновації» слідкує на технологічним поступом у галузі виробництва міцних, слабо- та безалкогольних напоїв, висвітлює найновішу інформацію про виробників напоїв та обладнання для виробництва напоїв з метою популяризації якісної продукції.

Зараз видавці готують до друку сотий номер журналу «Напої. Технології та Інновації». У новому номері, як і завжди, будуть висвітлені найновіші технології та успішний досвід виробництва міцних, слабо- та безалкогольних напоїв.

Коло тем, які висвітлює журнал від 2011 року, вражає. Зокрема, видання інформує читачів про:

 • технології технічного виноградарства як сировинної бази для виробництва напоїв;
 • законодавчі зміни в галузі виробництва міцних, слабо- та безалкогольних напоїв;
 • події всеукраїнського та міжнародного масштабу – виставки, дегустаційні конкурси, премії, ярмарки, фестивалі, інформаційним партнером яких є журнал «Напої. Технології та Інновації»;
 • інноваційне обладнання для виробництва якісного вина, пива, коньяку, бренді, віскі, медових напоїв, сидрів, соків тощо;
 • технології розливання напоїв у пляшки;
 • інноваційні види тари для розливання вина, пива, коньяку та інших напоїв;
 • технології закорковування та інноваційні види корків для різноманітних напоїв;
 • етикетування та дизайн;
 • рекламування напоїв;
 • юридичні аспекти виробництва міцних, слабо- та безалкогольних напоїв тощо.

Від 2011 року журнал «Напої. Технології та Інновації» висвітлює кращий досвід виробництва вина, коньяку, віскі, а також пива та інших напоїв. Зокрема, читачі на сторінках видання помандрували на такі українські виробництва: «Шато Курінь», Beykush Winery, «Артвайнері», «Шато Чизай», Father’s Wine, «Слобожанська Винокурня», Strong Distillery, «Рогатий заєць», «Файна Фляшка», «Виноробна станція», «Винний сад», 46 Parallel Wine Group, Axis Winery, Narovylo Winery, Bolgrad winery, Cotnar Winery, «Престиж-груп», Koblevo, Stakhovsky Wines, Biologist, Kyrnychky Winery, Villa Tinta, Korus wine, Aznauri, Grande Vallee (ТОВ Вінтрест), Bolgrad winery, Aznauri, Frumushika-Nova, UmanWine, my Wine by Eduard Gorodetsky, Tairov Wine Institute / ННЦ ІВіВ ім.Таїрова, Stoic Winery, RutaBalm, 12 GUNS2, «Файне зілля», «Загребельна гуральня», Balco cider та ін.

Не лишилися осторонь і закордонні виробники: Purcari Wineries plc, AMPELOS-PLUS SRL, Vinos de La Luz, Jimsher, Shumi winery та інші.

Як уже згадувалося, від початку воєнного стану разом з журналом «Напої. Т. І.» виходить видання «Пиво. Т. І.» (раніше видання випускали як окремий журнал). Тому читачі дізнаються про виробництво пива з досвіду таких виробників: Altbier, Beermaster Brewery, Bartik вeer, Mova brewing co., Litopys, New brew, First Dnipro Brewery, «Волинський бровар», Театр пива «Правда» та ін.

Впродовж багатьох років свої новітні технології та обладнання для виробництва якісних напоїв на сторінках журналу презентують такі відомі виробники, як TAPI, «А-Профі», Scharfenberger Maschinenbau, Letina, MOLINART Grup, «ГЕА ВЕСТФАЛІЯ СЕПАРАТОР Україна», Fermentis, Castle Malting, EUROPRESS, Concept Glass, «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак»», «Дьолер Україна», «Донау Лаб Україна», «ПЕТ Технолоджіз», «ЕЛТЕСТ», «М.С.Т.ГРУП», «Імпресс ЛКБ», KOVODĚL JANČA, The beer, BUCHER Vaslin, «ТЕРМО-ПАБ» та інші.

Архів журналів «Напої. Технології та Інновації» доступний за посиланням. Усі номери журналів, видані від початку повномасштабної війни з росією, доступні для завантаження безкоштовно! До повномасштабної війни журнал виходив друком. Від 22 лютого 2022 року до 2023 року журнал був доступний тільки у форматі pdf для безкоштовного завантаження на сайті techdrinks.info. Журнал «Напої. Т. І.» & «Пиво. Т. І.» №2 за 2023 рік вийшов друком. Це ексклюзивне видання було приурочене до XI Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв (7–8 вересня 2023 року, Львів). Надалі журнал запланований у друкованому вигляді з можливістю безкоштовного завантаження на сайті  techdrinks.info.

Окрім цього, команда медіагрупи «Технології та Інновації» збирає сотні спеціалістів на галузевих конференціях та форумах. Це Форум пивоварів та рестораторів, Міжнародна конференція «Успішне виноградарство та виноробство». До повномасштабної війни медіагрупа «Технології та Інновації» спільно з Українським об’єднанням пивних сомельє Київська Пивна Ліга проводили Міжнародний дегустаційний конкурс EAST EUROPEAN BEER AWARD, на якому професійні судді оцінювали зразки пива, що належать до понад 20 категорій!

З результатами форумів, конференцій та дегустаційних конкурсів можна ознайомитися за посиланням.

Також медіагрупа «Технології та Інновації» проводила успішний проєкт – Винний клуб «Галерея», мета якого була – популяризувати кращі продукти виноробства та інших натуральних напоїв і продуктів харчування, виховання культури споживання напоїв. Більше про проєкт Винний клуб «Галерея» читайте за посиланням.

Окрім проєкту «Напої. Технології та Інновації», засновники медіагрупи «Технології та Інновації» – Катерина КОНЄВА та Надія ЯЩУК – почали розвивати багато інших журнальних спеціалізованих проєктів:

 • «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації»;
 • «Горішник»;
 • «Ягідник»;
 • «BEER. Technologies and Innovations».

Щороку команда медіагрупи «Технології та Інновації» збирає сотні фахівців на галузевих конференціях та форумах. У 2024 році заплановані такі події:

 • Перша Міжнародна Благодійна науково-практична конференція конференція «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації» (29 лютого – 1 березня 2024, м. Київ, готельно-ресторанний комплекс «Верховина»).
 • XII Міжнародний Благодійний Форум пивоварів, дистиляторів і виробників напоїв (18–19 квітня 2024, місце проведення узгоджується).
 • X Міжнародна Благодійна науково-практична конференції «Успішне садівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати! (кісточкові, горіхоплідні)» (6–7 червня 2024, місце проведення узгоджується).
 • XI Міжнародна Благодійна науково-практична конференція «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати! (зерняткові, соки, переробка)» (12–13 вересня 2024, місце проведення узгоджується).
 • VIII Міжнародна Благодійна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», IV Міжнародний Конгрес із заморожування, переробки та холодної логістики (5–6 грудня 2024, місце проведення узгоджується).

Команда медіагрупи «Технології та Інновації» не збирається зупинятися на досягнутому, об’єднуючи навколо своїх численних проєктів успішних людей, які прагнуть розвитку свого бізнесу і особистого вдосконалення, і які націлені не тільки на власний успіх, а й на розвиток і благополуччя своєї країни.

Дякуємо всім, хто лишається з нами впродовж стількох років поспіль, хто і в ці непрості часи не зупиняється і працює задля свого поступу на благо країни. Віримо, що попереду нас чекає світле майбутнє. Працюймо далі на Перемогу!

З питань співпраці з виданням «Напої. Технології та Інновації», а також щодо передплати видань на 2024 рік звертайтеся за контактами:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92, oksana.buh.ti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті