Журнал «Пиво. Технології та Інновації»: ексклюзивний випуск журналу незабаром вийде друком!

 Журнал «Пиво. Технології та Інновації»:  ексклюзивний випуск журналу незабаром вийде друком!

Друзі, маємо для вас чудову новину! Уже незабаром вийде ексклюзивний випуск журналу «Пиво. Технології та Інновації» – вперше друком за період воєнного стану. Починаючи з 24 лютого 2022 року, журнал «Пиво. Технології та Інновації» виходив у pdf-форматі онлайн. Нині видавці готують спецвипуск, у якому, як і раніше, висвітлений досвід та інноваційні технології крафтового пивоваріння від професіоналів – професіоналам. Випуск вийде в переддень XI Міжнародного Форуму пивоварів, дистиляторів і виробників напоїв (7–8 вересня 2023 р., м.Львів, ресторан-пивоварня «Старгород») і буде розповсюджуватися серед учасників цього заходу.

Родзинка номера – велика оглядова стаття про те, як українські пивоварні живуть та розвиваються в умовах воєнного стану. Про ситуацію на своєму виробництві розповіли засновники пивоварень з різних регіонів України: від Львівщини – до Одещини та Харківщини, а також керівники компаній із виробництва обладнання та сировини для пивоваріння.

Про роботу в умовах війни, пиво, яке розробив штучний інтелект, відкриття нового магазину і трансформацію пивного ринку України – в інтерв’ю одного з засновників асоціації «Незалежні броварні України», майстра-пивовара, технолога пивоварні First Dnipro Brewery Дмитра Некрасова.

Як не лише варити новинки в умовах воєнного стану, а й постійно організовувати потужні благодійні проєкти, спрямовані на підтримку ЗСУ, – читайте в інтерв’ю співзасновника Театру пива «Правда» Юрія Заставного.

Про цікаві пивні експерименти, творчий підхід до пивоваріння та пропагування пивної культури читачам журналу розповів шеф-бровар крафтової пивоварні Beermaster Brewery Віктор Ващук.

Представники медіагрупи «Технології та Інновації» відвідали виробництво «Волинського броваря», що на Рівненщині. Тому на сторінках нового журналу читайте ексклюзивний репортаж, у якому засновник пивоварні Микола Іващишин розповів, як зварити якісне крафтове пиво, як просувати свій продукт на ринку, а також презентував новинки.

Як на закарпатській пивоварні John Gaspar зуміли організувати успішне виробництво, придбавши  пивзавод у ризиковані часи, – читайте в репортажі з пивоварні.

Про те, як у мережі чеських броварень «Старгород» поєдналися давні традиції та сучасний стиль – читайте в інтерв’ю директора з маркетингу мережі чеських броварень «Старгород» Дениса Кратта.

У сучасному пивоварінні чи не найголовнішим аспектом є автоматизація, яка гарантує стабільність кінцевого результату. Репортаж із виробництва компанії «Крафт Інновейшн», яка пропонує найсучасніше обладнання для пивоваріння, виробництва дистилятів тощо, – на сторінках нового журналу.

Вимірювач густини й екстракту EasyDens, який просто, швидко та надійно визначає екстракт сусла, контролює процес бродіння шляхом щоденного вимірювання видимого екстракту та надає інформацію, яка потрібна, щоб вирішити, коли ж настане час для розливу, на сторінках журналу презентує компанія «Донау Лаб Україна».

Новітнє обладнання для домашнього пивоваріння презентує в журналі компанія «Каста Броварів».

Максимум тем, максимум користі для читачів!

Журнал можна буде завантажити безкоштовно на сайті.

Спецвипуск готується до XI Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що відбудеться 7-8 вересня у Львові, у ресторані-пивоварні «Старгород. Детальніша інформація про майбутній форум доступна на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/36

Щоб зареєструватися на Форум або придбати друкований випуск журналу, звертайтеся за контактами:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті