Журнал «Напої. Технології та Інновації» можна завантажити безкоштовно!

 Журнал «Напої. Технології та Інновації» можна завантажити безкоштовно!

Шановні читачі та партнери! Журнал «Напої. Технології та Інновації» №1 (2022) уже доступний на нашому сайті для безкоштовного завантажування. Адже на період воєнного стану медіагрупа «Технології та Інновації» прийняла важливе рішення – надати читачам можливість безкоштовно читати унікальні професійні видання, дізнаватися нову інформацію, щоб ефективно працювати на благо України.

Читайте в першому числі журналу інтерв’ю з головою ГС «УКРАСВИНПРОМ» Володимиром Печком, а також із колишнім керівником знаменитої «Масандри» Миколою Бойко.

Також у номері – стаття про унікальне виробництво віскі «Джимшер» у Грузії та інтерв’ю з його засновником, який дав свої ім’я цьому напою.

Ще одна стаття – про те, як виготовляти сидр у компанії Balco cider. Зокрема, з рецептом не лише цього прекрасного напою, а й успішного бізнесу.

Також у номері є публікації від постійних партнерів журналу – компаній TAPI і Lallemand, а також від науковців Одеської академії харчових технологій про вино Рислінг.

Ви можете завантажити журнал за посиланням: https://cutt.ly/iKkBQjb

Долучайтеся до передового досвіду! Розвиваймо та підтримуймо Україну разом!

Контакти:
Надія Ящук, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.
Катерина Олар, редактор журналів «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»/«Горішник» «Напої. ТІ», techandinnowsad-beer@ukr.net

Читайте також:
Популярні галузеві журнали відтепер доступні читачам безкоштовно

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті