Журнал Decanter виокремив вино Альвариньо української виноробні Beykush Winery

 Журнал Decanter виокремив вино Альвариньо української виноробні Beykush Winery

Журнал Decanter вніс вино Альвариньо виноробні Бейкуш у 17 кращих вин Альбариньо від Decanter World Wine Awards 2021. Про це повідомив на своїй сторінці засновник Beykush Winery Євгеній Шнейдерис.

«Як тобі таке, Роберт Паркер?», – написав Євген, маючи на увазі відомого винного критика, засновника Wine Advocate і творця 100-бальної шкали для оцінки вин.

Так, вина Beykush Winery гідно оцінили британські критики, і в результаті 5 вин здобули срібло з балами від 91 до 93 зі 100, а 4 пляшки напою з балами від 86 до 88 здобули бронзу.

А журнал Decanter виокремив вино Альвариньо української виноробні з-поміж 140 вин, поданих на конкурс:

«За рекордний рік дегустацій цьогоріч лише 50 вин були удостоєні медалі «Найкраще в шоу» – два з них дістались видатним винам Альбариньо/Альвариньо з рідних країн винограду Іспанії та Португалії.

Проте дуже хороші приклади можна знайти і в інших країнах, як демонструють результати премії Decanter World Wine Awards 2021, у таких неочікуваних, як Молдова, Уругвай, Нова Зеландія та Україна».

Як пояснив Євгеній Шнейдерис, до премії потрапив Альвариньо 2019, цей урожай вже закінчився, але наразі в продажу є врожай 2020, Бейкуш Біле 2020: «Як на мене, то цей урожай ще кращий, ніж 2019».

Невелика українська виноробня Beykush winery знаходиться в селі Чорноморка Очаківського району, що на Одещині. За 10 років свого існування виноробня перевернула стандартні уявлення про класичне виноробство, завоювала нагороди на дегустаційних конкурсах і прихильність споживачів. Про непросте становлення виноробні, унікальні технології виноробства, незвичайні винні експерименти і творення українського бренду вина читайте вже незабаром у свіжому випуску журналу «Напої. Технології та Інновації».

Нагадаємо, цьогоріч українські вина завоювали визнання на найбільшому дегустаційному конкурсі світу Decanter World Wine Awards 2021. Конкурсі, який ще називають «винні Канни» в світі вина.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті