Збори крафтових пивоварів Закарпаття відбулися нещодавно в Мукачеві

 Збори крафтових пивоварів Закарпаття відбулися нещодавно в Мукачеві

Збори крафтових пивоварів Закарпаття відбулися вперше за час повномасштабної війни 7 липня в Мукачеві. Про це журналу «Напої. Технології та Інновації» розповів CEO TourInform Олександр КОВАЛЬ.

– Спілкувались про виклики, досягнення і новинки, технології, труднощі. Презентували нові сорти і тару, узгодили стратегію маркування продуктів Закарпаття, щоб посилити ідентичність регіону, – каже Олександр Коваль.

Берегівський завод John Gaspar презентував пиво ProfesSör (гра слів «професор» і «sör» – пиво угорською). Пиво назвали на честь «професора з окопу» Федора Шандора. Також прийняли до складу об’єднання крафтових пивоварів Закарпаття нову пивоварню з Мукачева Heming. 

На зустріч змогли приїхати представники таких пивоварень: Графська пивоварня (Мукачево), Heming (Мукачево), Yuber. Brewery&Pub (Ужгород), John Gaspar (Берегово), Fichte’n brewery (Ужгород), Kibler Brewery (Хуст), Мукачівське (Мукачево), BADZEL (Craft beer) (Ужгород), DOMBrewery (Ужгород).

Репортаж із пивоварні JohnGaspar читайте у новому номері журналу «Напої. Технології та Інновації», який незабаром вийде друком. А репортаж із пивоварні Heming читайте в журналі «Напої. Технології та Інновації» №3 (2022). Завантажте журнал безкоштовно за посиланням.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті