Завершився відбір вина для французького культурного центру вина La Cité du Vin

 Завершився відбір вина для французького культурного центру вина La Cité du Vin

Завершився II Всеукраїнський відбір «посольських» вин — надзвичайна подія в межах проєкту «Українське вино – частина світової культурної спадщини вина La Cité du Vin». Уже сьогодні, 17 серпня, відбудеться церемонія нагородження Ukrainian Wine Ambassador 2023. Про це повідомляє Корпорація «Укрвинпром».

– За ці плідні дні роботи шановні члени Дегустаційної комісії розглянули неймовірну кількість якісних автентичних вин, проте лише 21 найкращий зразок може увійти до проєкту «Українське вино — частина світової культурної спадщини вина La Cité du Vin». Це велика перемога для українських виноробів, які продовжують вражати нас та всю Україну своїми досягненнями, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що відбір вин проводиться відповідно до офіційних критеріїв, наданих представниками La Cité du Vin задля забезпечення неупередженості членів дегустаційної комісії та відкритості й правдивості відбору. Усі надіслані зразки будуть ретельно переглянуті та оцінені згідно з найвищими стандартами якості за 100-бальною системою, а результати будуть оголошені та подані у вільному доступі.

Музей La Cité du Vin було відкрито у 2016 році, й за 7 років свого існування тут прийняли понад 2 мільйони відвідувачів з усього світу. Він займає почесне 7 місце серед найкращих музеїв на планеті, а його унікальна та цікава форма будівлі навіть нагадує вино, що плескається у келиху. Постійна експозиція музею — інтерактивна, присвячена всебічним темам вина різних культур та часів. Під час екскурсії відвідувачам пропонується дегустація винних напоїв із панорамних видом на околиці Бордо, а також функціонує винний магазин, в якому можна придбати вина з понад 70 країн світу — у тому числі українське.

Читайте також:
Дубова бочка та її альтернатива у коньячному виробництві України
Lviv Cheese and Wine Festival знову відбудеться у Львові після тривалої перерви

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті