Lviv Cheese and Wine Festival знову відбудеться у Львові після тривалої перерви

 Lviv Cheese and Wine Festival знову відбудеться у Львові після тривалої перерви

15-17 вересня 2023 року у Львові на подвір’ї Палацу Мистецтв у форматі ярмарку та дегустацій відбудеться традиційне Свято Сиру і Вина. Захід збере найкращих експертів у галузі виноробства, власників фермерських господарств, професійних сомельє тощо. Кожен гість зможе посмакувати вишуканим вином, смачним сиром та провести час у приємній та невимушеній атмосфері.

Фестиваль організовують із благодійною метою – зібрати 1 000 000 грн на потреби 125 окремої бригади ТРО ЗСУ. Тому гасло цьогорічної події – «Дегустуй, смакуй, донать», йдеться в повідомленні організаторів.

Ми таки наважилися організувати подію цьогоріч.  Довго думали та консультувались… Все ж проводимо 15-17 вересня. Що ж переконало? Численні звертання українських виноробів, а також творців крафтових сирів. Почули прохання, що під час війни їм особливо потрібна підтримка та платформа для спілкування і продажів. Львів став прихистком для численних родин з інших куточків країни, які потребують підтримки. Навіть львів’яни в діалогах розповідають, як бракує спілкування та позитивних емоцій, – зазначають організатори.

Нагадаємо, що незабаром, 7–8 вересня, відбудеться ХІ Форум пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв. Упродовж дня учасники обговорюватимуть ситуацію в крафтовому пивоварінні і впровадження європейських стандартів; дискутуватимуть про стабільність пива, охоплять увесь технологічний ланцюг приготування напою. Звернуть увагу й на технологічні аспекти виготовлення дистилятів.

Зокрема, цікавими будуть теми:

  • Пивоваріння: класика проти креативу, або які стилі пива варити, щоб продаватися?
  • Поближче до споживача через віртуальне технічне обслуговування.
  • Створення дистилерії: від проєкту – до реалізації. Від яких помилок треба застрахуватися.
  • Нове – це незабуте старе, або Креатив пивовара.
  • Слабоалкогольні чи безалкогольні: тренд чи кардинальні зміни? Огляд ринку і розгляд перспектив слабо-та безалкогольних напоїв.

Більше про майбутню подію читайте на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/36

Для реєстрації звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті