Завдяки проєкту Театру пива «Правда» зібрали понад 2,2 мільйони доларів для підтримки України

 Завдяки проєкту Театру пива «Правда» зібрали понад 2,2 мільйони доларів для підтримки України

Завдяки проєкту пивоварні «Правда», яка відкрила свої рецепти для охочих пивоварів у світі, щоб вони варили пиво для підтримки України, вдалося зібрати 2,2 мільйони доларів.

– В березні «Правда» запустила кампанію Brew for Ukraine. Відкрила власні рецепти пива і візуалізації етикеток для використання в цілому світі. Команда Правди почала проводити відкриті варки, в часі яких з пивоварні Юрій Заставний чи Ігор Чертов спілкувались з колегами з-за кордону в форматі онлайн і, окрім процесу варіння, розповідали, що робиться в нас, пояснювали те, як російські загарбники прийшли в мирні міста нашої держави. Було оголошено про збір (завдяки продажу тих пив, котрі були зварені за нашими рецептами, і не лише) на підтримку України. В той час донації надходили як і на рахунки, зазначені в кампанії, так і в міжнародні фонди, котрі допомагали українцям. Загальна сума надходжень склала більше $2200000, – пише PR-директор !FEST Тарас Маселко на особистій фейсбук-сторінці.

Як розповів співзасновник пивоварні Юрій ЗАСТАВНИЙ, ідею підхопило майже 650 пивоварень з усього світу – Нової Зеландії, Австралії, В’єтнаму, Африки, Європи.

– 2/3 пивоварень, що підхопили цю ініціативу, розташовані у США, Канаді. Це стало своєрідним всесвітнім флешмобом. Це дистанційна колаборація. Ми також відкрили наші візуальні матеріали, етикетки до цих рецептів, тому кожна пивоварня використовує з нашими рецептами й наші етикетки, – говорить Юрій Заставний.

Фото – www.facebook.com/taras.maselko

Читайте також:
Luchan Brewery придбали пікап для захисників України за кошти, виручені з продажу персикового пива
Як розвивається виноробна галузь у Португалії?

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті