Засновник дистилерії Strong Distillery виготовляє гелеві розпалювачі для допомоги бійцям ЗСУ

 Засновник дистилерії Strong Distillery виготовляє гелеві розпалювачі для допомоги бійцям ЗСУ

Унікальну розробку – гелевий розпалювач на основі ягід, овочів та фруктів – презентував засновник дистилерії Strong Distillery Роман Медведчук під час Міжнародної науково-практичної конференції «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації», що відбулася 29 лютого в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина». Роман Медведчук відправляє гелеві розпалювачі бійцям ЗСУ, щоб вони зігрівалися в гарячих точках. Детальніше про нову розробку дізнався журнал «Напої. Технології та Інновації», інформаційний партнер конференції.

– Я вже давно виготовляю дистиляти. І от під час другої перегонки відділяються фракції. Технічні спирти, які виділяються у процесі перегонки, не можна вживати. Спочатку я передавав їх для ЗСУ. Там цією рідиною чистили зброю. А потім я подумав, як можна зробити цю рідину трохи густішою. Консультувався з хіміками. У результаті вийшов гель. Тобто у процесі перегонки в мене виходить частина дистилятів, а частина гелевих розпалювачів, – каже Роман Медведчук.

За словами Романа Медведчука, гелевий розпалювач корисний не тільки для військових, а й для цивільного населення.

– Коли були блекаути, я використовував гель для розпалювання каміна вдома. Перевага гелевих розпалювачів проти окопних свічок, наприклад, у тому, що розпалювач під час горіння не виділяє запаху та диму. Його виливаєш на поверхню, наприклад, металеву кришку для консервування, і він горить. Це значна перевага для військових. Однієї упаковки розпалювача вистачає на 6 годин горіння, – ділиться винахідник.

Гелеві розпалювачі Роман Медведчук безкоштовно надсилає військовим, які їх потребують.

Окрім розпалювача, Роман Медведчук презентував на конференції новинку – малинове вино, а також напої на основі овочів – гарбузові, томатні дистиляти.

Читайте також:
«Термо-Паб» – технологічне мистецтво, виготовлене руками та серцем українців
Перспективи виробництва вермутів

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті