Запрошуємо взяти участь у XI Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв 7–8 вересня у Львові

 Запрошуємо взяти участь у XI Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв 7–8 вересня у Львові

Через страшні події в Україні, пов`язані з війною, медіагрупа «Технології та Інновації» не змогла у 2022 році провести запланований у м. Дніпрі Форум пивоварів. Тому в 2023-му році, у вересні, вирішено повернутися до цієї теми.

Запрошуємо пивоварів, дистиляторів та виробників інших напоїв знову зустрітися на Форумі, який організовує медіагрупа «Технології та Інновації», видавці галузевих журналів «Напої & Пиво. Т.І.», «Садівництво та Овочівництво & Горішник. Т.І.», «Ягідник».

Медіагрупа «Технології та Інновації» проводить форуми з 2016 року, і вони є професійним майданчиком для спілкування, обміну інформацією, налагодження зв`язків, вивчення нових технологій та обладання.

Місце проведення: Львів, ресторан-пивоварня «Старгород».

Під час форуму відбудеться благодійний аукціон, зібрані кошти на якому будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.

Упродовж дня учасники будуть обговорювати ситуацію в галузі, нові технології, нові шляхи просування та продажів, презентуватимуть свій продукт, а також будуть ділитися досвідом та позитивними емоціями в цей непростий час.

Запрошуємо вас долучитися до обговорення в будь-якій із цих секцій або виступити з окремим виступом.

Секція «ФОРУМ АКТУАЛЬНИЙ». Модератор – Дмитро Некрасов, член ради директорів ГС «Незалежні броварні України». Учасники обговорюватимуть ситуацію у крафтовому пивоварінні і виробництві напоїв: як підприємствам вдається не тільки виживати під час війни, а й розбудовувати бізнес, розширювати асортимент і підвищувати якість продукції.

Секція «ФОРУМ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ». Свої рішення для пивоваріння і виробництва напоїв презентують Fermentis, UBC group, TAPI, Донау Лаб Україна, Концепт Гласс, ГЕА Україна, Dohler, А-профі тощо.

Секція «ФОРУМ ДИСТИЛЯТІВ» про законодавство, технології та тонкощі у виготовленні дистилятів.

Секція «ФОРУМ ДОДАТКОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ» про інноваційні підходи до виготовлення напоїв, обмін досвідом.

Секція «ФОРУМ МАРКЕТИНГУ І ПРОДАЖІВ» про шляхи виходу на український і закордонні ринки, співпрацю з торговельними і ресторанними мережами.

До участі у Форумі пивоварів, дистиляторів і виробників напоїв запрошуються власники і керівники середніх і малих пивоварних заводів, ресторанів-пивоварень, підприємств із виробництва сидрів, дистилятів тощо, а також пивовари, технологи, лаборанти підприємств, керівники і головні агрономи компаній із вирощування хмелю і пивного ячменю, виробники сировини, дріжджів, інгредієнтів, обладнання для пивоварень, устаткування для ресторанів тощо. На Форум запрошуються також представники торговельних і ресторанних мереж, фірм-експортерів.

Умови участі в конференції в якості учасника:
Для пивних компаній:
Конференц-день – 2200 грн.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у дегустації напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).
Для технологічних компаній:
Конференц-день – 3000 грн.

Другий день, 8 вересня, поєднає бізнес-екскурсії на виробництво (відвідування пивоварні, дистилерії) і дегустації пивної кухні та напоїв.
Участь у пивному турі або варці на другий день події – 800 грн (окрема реєстрація, тільки для учасників першого дня)

Запрошуємо до участі!Більше інформації про Форум читайте на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/36

Генеральний інформаційний партнер Форуму – спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації» з проєктом журнал у журналі «Пиво. ТІ».
Інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Овочівництво. Т.І. & Горішник», «Ягідник» і сайти techdrinks.info, techhorticulture.com, jagodnik.info.
Генеральний Лабораторний партнер – компанія «Донау Лаб Україна»

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Директор проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті