Запрошуємо взяти участь у бізнес-турі на відомі пивоварні Львова у межах XI Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

 Запрошуємо взяти участь у бізнес-турі на відомі пивоварні Львова у межах XI Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв

Запрошуємо пивоварів, дистиляторів та виробників інших напоїв взяти участь у бізнес-турі, що відбудеться 8 вересня, на другий день XI Форуму пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв. Свої двері учасникам бізнес-туру відкриє пивоварня «Кумпель», «Королівська пивоварня» і Театр пива «Правда». У бізнес-турі можуть взяти участь тільки учасники першого дня Форуму. Окрім того, щоб взяти участь у бізнес-турі, потрібно окремо зареєструватися.

Пивоварня «Кумпель» – перша компанія, яку відвідають учасники бізнес-туру, зокрема побувають на виробництві та в сучасній лабораторії. Крафтове пиво в «Кумпелі» почали варити ще в 2008 році. Сьогодні пиво Кумпель – це близько 15 яскравих сортів: від cвітлого лагера до темного Wеizenbock, і щороку головний бровар Тарас Фалик додає нові сорти до колекції Кумпель. За 3 роки участі в міжнародному конкурсі East European Beer Award, який організовувала медіагрупа «Технології та Інновації», різні сорти пива Кумпель отримали 5 золотих, 3 срібні і 2 бронзові нагороди. До кожного сорту пива в ресторанах Kumpel’ Group розроблені спеціальні страви, які тонко підкреслюють смак один одного.

«Королівська пивоварня» – ресторан-пивоварня, у якій учасникам бізнес-туру розкажуть про технології пивоваріння, продемонструють обладнання, поділяться досвідом варіння таких сортів пива, як класичне світле і пшеничне, класичне темне і копчене, а також міцний індійський ель. Ці сорти в пивоварні варять уже впродовж 11 років. Тому, як зазначають у компанії, якість пива незмінна. Ресторан «Королівської пивоварні» завжди переповнений гостями, які повертаються, щоб посмакувати пивом. Скуштують пиво й учасники бізнес-туру. Так, запланована презентація-дегустація пива й пивного меню.

Театр пива «Правда» – завершальний заклад у програмі бізнес-туру, де учасникам презентують цікаву систему транспортування готового пива і систему наливу. Театр пива «Правда» – один із першопрохідців крафтового пивоваріння в Україні. Завдяки таким пивоварням, як «Правда», культура споживання крафтового пива в Україні почала стрімко розвиватися. Зараз, щоб спробувати «правдиве» пиво в центрі Львова, іноді утворюються черги, зайняти вільний столик у закладі не завжди можливо, а понад 800 пивоварень та й домашніх пивоварів з різних країн світу зараз варять пиво Putin Huylo, Frau Ribbentrop, «Від Сяну до Дону» тощо. І завдяки такій співпраці зі світовим крафтом вдалося зібрати більш ніж 3 мільйони доларів на допомогу Збройним силам України та різним благодійним фондам, які допомагають тим, хто постраждав унаслідок війни. Співзасновник Театру пива «Правда» Юрій Заставний переконаний, що професія крафтового пивовара – найкраща професія у світі, займаючись якою, неможливо вигоріти. Тому одна з основних цілей його як пивовара та керівника Театру пива «Правда» – ще більше показувати світові, що в Україні може бути круте, креативне та класне пивоваріння.

Програма бізнес-туру 8 вересня

10:00 – 12:00 – Візит на пивоварню «Кумпель».
13:00 – 15:00 – Візит на «Королівську пивоварню». Дегустація. Обід.
15:00 – 17:00 – Екскурсія в Театр пива «Правда».

Вартість бізнес-туру – 900 грн (окрема реєстрація, тільки для учасників першого дня). Реєстрація триває.

Також 8 вересня буде можливість відвідати дистилерію Plandzhiyev Craft Spirits. Реєстрація на екскурсію буде відкрита 7 вересня. Зареєструватися на екскурсію можна буде 7 вересня на стійці реєстрації. Кількість місць обмежена (10–15 учасників).Участь безкоштовна.

Більше інформації про Форум, а також програму, читайте на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/36

Генеральний інформаційний партнер Форуму – спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», з проєктом журнал у журналі «Пиво. ТІ».
Інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Овочівництво. Т.І. & Горішник», «Ягідник» і сайти techdrinks.info, techhorticulture.com, jagodnik.info.
Генеральний Лабораторний партнер – компанія «Донау Лаб Україна»
Спонсор форуму – Brau Beviale

Умови участі в конференції 7 вересня в якості учасника:
Для пивоварів крафтових пивоварень, малих виробників дистилятів, сидрів та інших напоїв:
Конференц-день – 2200 грн.
Для представників технологічних компаній, які не є виробниками пива, дистилятів тощо), а також для представників великих підприємств і компаній:
Конференц-день – 3000 грн.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет, обслуговування під час заходу, участь у дегустації напоїв і страв, пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами, детальний постзвіт про захід із фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Директор проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/видавець проекту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті