Запрошуємо на профільні конференції медіагрупи «Технології та Інновації» у 2024 році!

 Запрошуємо на профільні конференції медіагрупи «Технології та Інновації» у 2024 році!

Медіагрупа «Технології та Інновації», видавець відомих професійних журналів «Ягідник», «Садівництво та Овочівництво. Т. І.», «Напої & Пиво. Т. І.», запланувала провести впродовж 2024 року 5 великих конференцій для ягідівників, садівників, переробників, горіхівників, виробників пива, сидрів та міцних напоїв. Відкривайте календар і ставте нагадування про майбутні події, адже конференції, які організовує медіагрупа «Технології та Інновації», збирають величезну аудиторію – до 300 людей, які діляться досвідом, шукають нових партнерів для розвитку бізнесу, ознайомлюються з новими рішеннями у веденні своєї справи.

Отож, презентуємо графік конференцій на 2024 рік.

  • Перша Міжнародна науково-практична конференція «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації» (29 лютого – 1 березня 2024, м. Київ. готельно-ресторанний комплекс «Верховина»).
  • XII Міжнародний Благодійний Форум пивоварів, дистиляторів і виробників напоїв (18–19 квітня 2024, місце проведення узгоджується).
  • X Міжнародна Благодійна науково-практична конференції «Успішне садівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати! (кісточкові, горіхоплідні)» (6–7 червня 2024, місце проведення узгоджується).
  • XI Міжнародна Благодійна науково-практична конференція «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати! (зерняткові, соки, переробка)» (12–13 вересня 2024, місце проведення узгоджується).
  • VIII Міжнародна Благодійна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», IV Міжнародний Конгрес із заморожування, переробки та холодної логістики (5–6 грудня 2024, місце проведення узгоджується).

На кожному із заходів завжди присутні фудпартнери та виробники напоїв, – ті, хто створює додану вартість і подає гарний приклад всім своїм колегам-аграріям. Так, наприклад, заходи медіагрупи «Технології та Інновації» постійно відвідують такі компанії, які презентують свою продукцію: Famberry, TM SHIKARDEN, «Ягідна поляна», «Вітамін 2015», «Еко край», «Медовий спас», «Маотай», «БАХУС», «Мед заповітного краю» від Олега Куща, «Агромаркет», Bondarchuk winery, «Файні ябка», винарня Ігора Самойленка тощо. Виробники компаній завжди задоволені участю в таких заходах, адже це унікальна можливість живого спілкування зі споживачами і потенційними партнерами, укладання угод і домовленостей.

Від початку воєнного стану кожна конференція проводиться з благодійною метою: за підтримки Благодійного фонду «Сильні та Вільні» організовуються аукціони, для яких партнери та учасники конференції надають свої лоти (засоби захисту рослин, інструменти, брендований одяг тощо), які розігрують, щоб зібрати кошти для допомоги окремим підрозділам ЗСУ. Під час конференції 29 лютого відбудеться 8 Благодійний аукціон. Рекордну суму зібрали на ХI Благодійному Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що відбувся 7 вересня 2023 року у Львові. Тоді зібрали понад 80 тис. грн. Кошти спрямували на підтримку військового підрозділу, в якому служить пивовар Сергій Ковтуненко, зокрема на придбання автомобіля. Долучайтеся до наступних аукціонів. Єднаймося в допомозі нашій армії.

З початку воєнного стану в Україні всі конференції проводять під гаслом «Вчимося перемагати», бо кожен із заходів – це не тільки професійний майданчик для вдосконалення та пошуку нових партнерів та шляхів розвитку бізнесу. Це ще й дружня підтримка, адже часто на заходах зустрічаються вже старі знайомі та друзі. А сьогодні підтримка колег-однодумців важлива як ніколи. Остання конференція, яку провела медіагрупа «Технології та Інновації», відбулася 7–8 грудня. VII Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!» зібрала близько 300 учасників 7–8 грудня 2023 р. у Рівному, в готельно-ресторанному комплексі «Айвенго». Паралельно з конференцією, присвяченою технологіям вирощування ягідних культур, відбувся III Міжнародний конгрес із заморожування, переробки і холодної логістики продукції ягідників, садів та овочевих плантацій, який також зібрав повен зал людей за жвавою дискусією. Про результати цієї конференції читайте на сайті.

Більше про конференції, які відбулися впродовж 2023 року, читайте на сайті.

Перша в 2024 році конференція медіагрупи «Технології та Інновації» буде присвячена вирощуванню ягід, винограду, овочів у закритому та відкритому ґрунті. Міжнародна науково-практична конференція «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації» відбудеться 29 лютого – 1 березня 2024 року в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина». 29 лютого – конференц-день із виступами фахівців із вирощування плодово-овочевих культур у відкритому й закритому ґрунті та з виставкою технологій для ефективного ведення бізнесу. 1 березня під час бізнес-туру учасники конференції відвідають підприємство «Віплант», що на Київщині, яке з 2017 року на площі 7 гектарів вирощує у закритому та відкритому ґрунті овочі та розсаду, ягоди, а також тюльпани.

Більше про конференцію читайте за посиланням.

Реєстрація на конференції – за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті