Допоможемо врятувати найстаріший в Україні виноградник винороба Халупенка
Запрошуємо на міжнародну конференцію, присвячену технологіям вирощування у відкритому й закритому ґрунті ягід, овочів та квітів
Перша Міжнародна науково-практична конференція «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації» відбудеться 29 лютого – 1 березня 2024 року в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина». 29 лютого – конференц-день із виступами фахівців із вирощування плодово-овочевих культур у відкритому й закритому ґрунті та з виставкою технологій для ефективного ведення бізнесу. 1 березня під час бізнес-туру учасники конференції відвідають підприємство «Віплант», що на Київщині, яке з 2017 року на площі 7 гектарів вирощує у закритому та відкритому ґрунті овочі та розсаду, ягоди, а також тюльпани.
Організатор – медіагрупа «Технології та Інновації», видавець відомих професійних журналів «Садівництво та Овочівництво & Горішник. Т.І.», «Ягідник», «Напої & Пиво. Т.І.».
Завдяки підвищеному інтересу до здорового способу життя та екологічно чистої їжі, попит на свіжі та якісні ягоди й овочі зростає. До того ж вирощування в закритому ґрунті може бути вигідним рішенням, коли фермер має на меті раніше збирати врожай та отримувати завдяки цьому більші прибутки, а також коли він хоче забезпечити постійну зайнятість працівників на своєму підприємстві. Актуальним сьогодні є й вирощування квітів. Багато виробників будують теплиці, щоб вирощувати квіти. Тому конференція поєднає в собі відразу кілька вагомих напрямків для створення й розвитку успішного бізнесу – у відкритому ґрунті і в теплицях, парниках, тунелях. А це – вирощування різних ягідних культур (суниця, малина, виноград), овочів (огірки, помідори, перець та ін.), квітів у теплицях. Будуть обговорені також технології вирощування ягід, овочів у відкритому ґрунті.
Головна ідея конференції, як і інших заходів медіагрупи «Технології та Інновації», полягає в тому, щоб навіть у важкі воєнні часи надавати інформаційну підтримку фермерам, популяризуючи новітні технології та передовий досвід, набутий в екстремальних умовах війни, сприяючи розвитку господарств та підприємств, вирішенню питань продовольчої безпеки й добробуту країни.
Мета конференції – розкрити для її учасників величезний потенціал і численні переваги вирощування різних культур як під накриттям, так і у відкритому ґрунті, довести ефективність та перспективність цього бізнесу, щоб розширити спектр можливостей і підвищити рівень дохідності аграрних підприємств, фермерських господарств і компаній. Запропонувати шляхи реалізації та зберігання продукції – від продажу на свіжому ринку до експорту.
Учасники конференції: власники, керівники, головні спеціалісти ягідних, садівничих, овочевих господарств, переробних підприємств і компаній, що спеціалізуються на технологіях для ягідного, овочевого та квіткового бізнесів від вирощування – до продажу, представники технологічних компаній, фахівці з продажів та експорту, науковці і всі, хто зацікавлений у створенні й успішному розвитку власного бізнесу на своїй землі.
У програмі конференції
- Дискусійна панель «Фінансування аграрних підприємств за грантовими та іншими програмами допомоги в 2024 році. Акцент – на створенні теплиць і тунелів».
- Конференц-секція «Вирощування ягід під накриттям і у відкритому ґрунті: сучасні підходи». Виступи фермерів-практиків і представників технологічних компаній.
- Конференц-секція «Вирощування овочів та квітів під накриттям і у відкритому ґрунті овочів і перспективи цього бізнесу». Виступи фермерів-практиків і представників технологічних компаній.
- Виставка обладнання, техніки, інструментів, засобів захисту рослин, добрив та ін.
- Благодійний аукціон товарів і послуг за підтримки Благодійного фонду «Сильні та Вільні», виручені кошти на якому будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.
- Бізнес-тур на підприємство «Віплант» на другий день, 1 березня, де у закритому та відкритому ґрунті вирощують овочі та розсаду, ягоди, а також тюльпани.
Учасники конференції обговорять багато різноаспектних питань.
- Сучасні ягідні теплиці і тунелі: технологічні рішення та інновації. Основні переваги й недоліки.
- Вирощування ягід та овочів під накриттям, порівняння з вирощуванням у відкритому ґрунті.
- Методи підвищення врожайності в овочівництві.
- Які сорти обирати для вирощування під накриттям і в відкритому ґрунті, щоб мати високу врожайність.
- Основні аспекти функціонування сучасної теплиці: ґрунт, температура повітря і провітрювання, освітлення, полив, підживлення, підбір культур і сортів та ін.
- Виноград під накриттям: особливості вирощування й догляду.
- Презентація бізнес-планів із створення сучасного ягідного, овочевого бізнесів.
- Сертифікація ягідних та овочевих господарств.
- Якість продукції: секрети успішного досвіду.
- Рекомендації щодо вибору якісного садивного матеріалу.
- Механізація та автоматизація в теплиці і у відкритому ґрунті: від посадки до збору врожаю.
- Виробник і продавець: як знайти спільну мову і бути в плюсі.
- Сучасне пакування ягід та овочів.
- Якісне охолодження ягід та овочів і транспортний ланцюг.
- Зрошення ягідних та овочевих культур.
- Запилення ягідних та овочевих культур.
1 березня відбудеться бізнес-тур на підприємство«Віплант», що на Київщині. «Віплант» – підприємство, яке з 2017 року на площі 7 гектарів вирощує у закритому та відкритому ґрунті овочі та розсаду, ягоди, а також тюльпани. За словами керівника компанії Максима Василенка, вирощування квітів – це один з варіантів часткової диверсифікації бізнесу та використання вільної площі у теплицях. Зараз у пріоритеті компанії «Віплант» – вирощування в теплиці на площі 2000 м2 огірків, томатів і перцю. Основною культурою у закритому ґрунті є огірок, який росте на площі 1500 м2. Овочі на підприємстві вирощуються за технологією малооб`ємної гідропоніки, коли рослина росте не в грядці, не в землі, а в мішках зі штучним субстратом, зокрема, з мінеральною ватою. Окрім того, підприємство «Віплант» вирощує частину овочів у відкритому ґрунті, а також активно розвиває напрям ягідництва, культивуючи суницю садову та лохину.
Запрошуємо на міжнародну конференцію власників, керівників і головних спеціалістів ягідних, садівничих та овочевих господарств і підприємств, всіх, хто прагне створити успішний бізнес або вдосконалити його.
Долучайтеся до бізнес-спільноти і разом тримаймо економічний фронт заради нашої Перемоги! Адже зараз як ніколи важливо підтримувати одне одного, гуртуватися та спільно вирішувати назрілі проблемні питання.
Віримо в ЗСУ та спільну Перемогу!
Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com, «Ягідник» www.jagodnik.info, «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info.
Умови участі в конференції:
В ролі учасника:
Для виробників сільгосппродукції: 3500 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – конференц-день (29 лютого).
Для невиробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – конференц-день (29 лютого); 4500 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром).
Для малих фермерських господарств та науковців: 1500 грн конференц-день.
(У ціну входить кава-брейки, обід, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у Народній дегустації ягід, овочів, фруктів, а також напоїв і продукції переробки; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний постзвіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів-експонентів та спікерів заходу).
Увага: для передплатників журналів «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)
Бронювання номерів – готель «Верховина», 098 166 96 24
Знижка для учасників конференції – 10 %.
*Знижка розповсюджується на номери зі сніданком
Кодове слово «Ягідна, овочева конференція»
*Важливо! В них є туристичний збір – 35–50 грн, тому треба відрядження.
Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92
Також зареєструватися на конференцію можна за посиланням.
Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com