Запрошуємо на агроконференції медіагрупи «Технології та Інновації» у 2024 році!

 Запрошуємо на агроконференції медіагрупи «Технології та Інновації» у 2024 році!

Незважаючи на буремний час, у якому ми живемо, аграрії справді дивують: закладають нові сади, освоюють нові культури, впроваджують новітні технології. Одним словом, розвиваються. А розвиток неможливий без профільних конференцій, адже це бізнес-платформа, де збираються провідні фахівці галузі, обговорюють новинки, шляхи розвитку бізнесу тощо. Насичений цьогоріч і графік конференцій, які організовує медіагрупа «Технології та Інновації». Які конференції заплановані у графіку на 2024 рік та чим вони будуть цікаві – читайте далі.

Перше півріччя – багате на масштабні події. Позаду – Перша Міжнародна науково-практична конференція «Овочівництво та ягідництво: відкритий і закритий ґрунт. Технології та інновації», що відбулася 29 лютого – 1 березня 2024 року в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина». Захід був спрямований на просування інноваційних технологій вирощування ягідних та овочевих культур у відкритому та закритому ґрунті. На другий день конференції відбувся бізнес-тур на підприємство «Віплант», яке вирощує у відкритому ґрунті суницю садову та лохину, а в закритому – розсаду капусти, огірки, а також тюльпани. Більше про конференцію можна дізнатися на сайті.

Позаду також – мегауспішний Форум пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що зібрав виробників пива, дистилятів, сидрів та інших напоїв 18–19 квітня в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина». 19 квітня був бізнес-тур на пивоварні Litopys та Malle. Більше інформації про Форум доступно на сайті.

Через кілька днів відбудеться X Міжнародна науково-практична конференція «Успішне садівництво і переробка. Кісточкові. Зерняткові. Горіхоплідні»4 липня в Києві, у готельно-ресторанному комплексі «Верховина», зберуться провідні фахівці у галузі вирощування кісточкових, зерняткових, горіхоплідних культур. А 5 липня учасники конференції під час бізнес-туру відвідають відомі підприємства з вирощування кісточкових, горіхоплідних культур – «Галс Агро», «Уманську фруктову компанію».

Що у планах?

24–25 жовтня запланована XI Міжнародна науково-практична конференція «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Зерняткові. Соки. Переробка». У полі зору – технології вирощування зерняткових (яблука, груші), технології успішної переробки та створення доданої вартості, Народна дегустація соків прямого віджиму від українських виробників тощо.

На закінчення року запланована традиційна ягідна конференція, котра щороку збирає рекордну кількість учасників. Робіть нагадування у календарі: 12–13 грудня – VIII Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації», а також IV Конгрес із заморожування та холодної логістики. У полі зору – інноваційні технології вирощування ягідних культур (лохина, малина, суниця садова), технології заморожування, підсумки року, прогнози на наступний сезон, пошук ефективних інструментів для розвитку бізнесу тощо.

Під час кожної з конференцій паралельно з виступами буде традиційна виставка технологій та обладнання для вирощування зерняткових, ягідних культур, а також заморожування і переробки. Зберуться компанії з усієї України, які презентують засоби захисту, засоби живлення рослин, субстрати, технології зрошення, садивний матеріал, тару для транспортування, технології для переробки, сортування, заморожування, зберігання, холодної логістики тощо.

На конференціях збираються і виробники крафтової продукції переробки. Вони наочно демонструють, що переробка – ефективний інструмент для розвитку підприємств. На кожній конференції українські виробники презентують учасникам заходу соки прямого віджиму, сушену та сублімовану продукцію, консервовану продукцію, дистиляти, вина, м’ясні снеки, свіжі овочі та фрукти тощо.

Медіагрупа «Технології та Інновації» проводить профільні конференції для аграрного сектору і для виробників напоїв із 2016 року. Кожен захід увінчується успіхом, адже на ньому збирається 200–400 людей, які горять своєю справою та націлені на розвиток. У тому числі конференції відвідують партнери з різних країн, наприклад, із Польщі, Молдови, Італії, Нідерландів, Німеччини тощо. У виставці технологій щоразу бере участь від 20 до 50 компаній. А продукцію переробки презентують до 20 виробників!

Тому ставте нагадування в гугл-календарі та плануйте відвідати конференції, заплановані у 2024 році!

Щоб бути в курсі новин, слідкуйте за сторінками у фейсбуці – журнал «Ягідник», журнал «Садівництво та Овочівництво. Т. І.». Також актуальна інформація щодо конференцій доступна на сайті forum.techdrinks.info.

Із питань участі у конференціях звертайтеся за контактами:
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net 
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел. +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті