Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній благодійній конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

 Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній благодійній конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

2022-й створив низку викликів для учасників аграрного ринку: війна та її наслідки, тимчасова окупація територій, підвищення цін і дефіцит певних продуктів… Тому зараз особливо важливо підтримувати стабільну роботу сільськогосподарських підприємств і знайти шляхи реалізації та зберігання та збуту продукції: від продажів на свіжому ринку – до експорту, заморожування чи переробки. Саме тому медіагрупа «Технології та Інновації» організовує Всеукраїнську науково-практичну благодійну конференцію «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», яка відбудеться 29-30 вересня 2022 року у готельно-ресторанному комплексі «Айвенго»  в м. Рівне.

У програмі заходу:

29 вересня. Зал  №1. Пленарна частина конференції.

  • Конференц-секція: «Господарюємо в умовах війни: державна підтримка, гранти, кредитування та інші шляхи підтримки аграрного сектору. Ціноутворення і цінова політика. Вчимося виживати і перемагати!».
  • Конференц-секція: «Основні тренди і виклики воєнного часу – вчимося перемагати!». Виступи фермерів-практиків і представників технологічних компаній.
  • Конференц-секція: «Заморожування, переробка, експорт: обираємо найвигідніше і найперспективніше».

Зал  №2. Виставка технологій сучасного ягідництва, садівництва, овочівництва і переробки. Відомі українські та закордонні компанії презентують найновіші технологічні досягнення галузі (обладнання для сортування, переробки, заморожування, засоби захисту рослин, упаковки тощо). Наприкінці конференц-дня відбудеться благодійний аукціон товарів і послуг для садівництва, ягідництва і овочівництва від компаній-партнерів конференції,  з метою збору коштів на підтримку ЗСУ за сприяння Благодійного Фонду «Сильні та Вільні» .

30 вересня відбудеться бізнес-тур на провідні ягідні й овочеві господарства Рівненщини.

Попередня програма заходу – тут.

Партнер заходу –  благодійний Фонд «Сильні та Вільні» та агенція «Info Agro»

Конференція проводиться з благодійною метою: під час заходу за сприяння благодійного Фонду «Сильні та Вільні» відбудеться  благодійний аукціон товарів і послуг для садівництва, ягідництва і овочівництва, щоб зібрати кошти для ЗСУ і тим самим внести свій вклад у нашу спільну Перемогу!

УМОВИ УЧАСТІ

Як учасника:
Для виробників сільгосппродукції: 1800 грн – 2 дні участі; 1500 грн – у перший день.
Для не виробників сільгосппродукції продукції (компанії): 2800 грн – 2 дні участі.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів експонентів, спікерів заходу).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації»«Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор – Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Дуже чекаємо Вас! Все буде Україна!

Читайте також:
В Единбурзі відбудеться фестиваль «Жінки в пиві»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті