З вірою в Перемогу рухаємося вперед!

 З вірою в Перемогу рухаємося вперед!

Компанія «ПРЕСТИЖ-ГРУП» цього року презентувала нову лінійку тихих вин ТМ «Одеса Престиж». Детальніше про це, а також про нинішній виноробний сезон журналу «Напої. Технології та Інновації» розповів співзасновник агрохолдингу до якого входить ТОВ «ПРЕСТИЖ-ГРУП» та «Шампань України»,  Василь БРАТІНОВ.

Незважаючи на складні умови в Україні, ми віримо в Перемогу та продовжуємо працювати, створювати нові бренди, збирати врожай, підтримувати українських виробників, кажуть у компанії «ПРЕСТИЖ-ГРУП».

ТОВ «ПРЕСТИЖ-ГРУП» цьогоріч презентувала нову лінійку тихих вин ТМ «Одеса Престиж».

– Ця лінійка створена для поціновувачів гарного вина. До неї входить 4 види сухих вин: Шардоне, Совіньйон Блан, Каберне та Сапераві. Для виготовлення вина використовували  виноматеріали власного виробництва: виноград виростили в ТОВ «Шампань України». Виноградники розділили на мікрозони, що сприяє відбору найкращого врожаю. Виноград збирають вручну задля збереження кожної ягоди. На кожному етапі виробництва, починаючи зі збирання винограду та закінчуючи розливом, здійснюється контроль якості вина, як і для всіх інших наших вин. Окрім того, пляшки вина ТМ «Одеса Престиж» мають дуже цікавий дизайн, який з першого погляду натякає на неповторний смак та якість продукту, – розповідає Василь Братінов.  

Історія ТОВ «ПРЕСТИЖ-ГРУП» бере початок від 6 листопада 2017 року.  Компанія входить до складу великого агрохолдингу, у власності якого – понад 2000 га виноградників на півдні Одеської області.

– Однозначно, робота цього року ускладнена. Є перебої з поставкою комплектуючих, з електроенергією у виробництві тощо. Але це не завадило нам за цей час зробити декілька важливих кроків. Зокрема, ми провели модернізацію на підприємстві з первинної переробки винограду. Тепер у компанії ТОВ «Шампань України» повністю автоматизований процес приймання та переробки винограду. Нова сучасна лінія забезпечує температурний контроль та щадний режим переробки. Це запорука успіху. Завдяки високотехнологічному обладнанню та невтомній праці наших виноробів, агрономів, нам вдалося зберегти та зібрати цьогорічний врожай, незважаючи на дуже спекотне, посушливе  літо, – розповідає співзасновник агрохолдингу.

Загалом, ТОВ «ПРЕСТИЖ-ГРУП» володіє декількома торговельними марками, які активно просуває як на ринку нашої країни, так і за кордоном:

  • ТМ «Odessa» (тихі та ігристі вина);
  • ТМ «Odessa Prestige» (преміальні марки тихих та ігристих вин);
  • ТМ «Французький Бульвар» (тихі, ігристі вина та коньяк).

– Цей рік видався надскладним для всієї країни, але ми віримо в нашу Перемогу та працюємо з ще більшими зусиллями для розвитку в своєму напрямку, – підсумовує Василь Братінов.

Компанія «ПРЕСТИЖ-ГРУП» вітає професійну спільноту з Днем виноградаря і винороба та бажає всім натхнення для виготовлення нових вин високої якості, які ми всі будемо куштувати під мирним небом та святкувати з ними Перемогу! Нехай вина нового врожаю будуть переможними, а наступний сезон уже буде під мирним небом нашої могутньої та вільної країни!

Читайте також:
На Одещині з’явилася нова «Винарня Офіусса»
Використання дубової альтернативи у виробництві червоних та білих вин

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті