Як завершилася Міжнародна виставка Wine Bulk Exhibition в Амстердамі

 Як завершилася Міжнародна виставка Wine Bulk Exhibition в Амстердамі

21-22 листопада Міжнародна виставка WBWE зібрала в Амстердамі понад 220 виноробень із 24 різних країн та 6000 відвідувачів з 57 країн, які наповнили цей ярмарок оптимізмом, спрямованим на пошук нових рішень, незважаючи на атмосферу невизначеності.

Два роки пандемії залишили складний економічний контекст, до якого слід додати транспортну кризу, війну в Україні, виклик вуглецевого сліду, розлив у пункті призначення та нові вимоги споживачів… Виробники, покупці, брокери, розливники, вантажовідправники та багато інших професіоналів знову об’єдналися, щоб визначити, якими можуть бути наступні місяці та сезон урожаю.

Учасники WBWE укладають комерційні угоди, погоджують великі міжнародні операції, знаходять нових клієнтів, відкривають потенційні бізнес-моделі.

WBWE — це ярмарок, присвячений великим обсягам вина, але нещодавно він також став ярмарком майбутнього галузі. Ключовою дискусією цього року була важливість масового експорту з різних причин: ціни, стійке виробництво тощо. Експорт оптом дає змогу скоротити витрати для тих, хто хоче доставляти велику кількість вина, і також забезпечує більш екологічний підхід, який відповідає поточним вимогам споживачів.

– Завдяки бездоганним екологічним характеристикам розливне вино тепер відповідає всім вимогам для підприємств, які прагнуть стати більш стійкими, дозволяючи їм досліджувати альтернативні рішення для пакування, скорочувати свій вуглецевий слід, – зазначив один із відвідувачів виставки.

World Bulk Wine Exhibition – найбільша у світі виставка, присвячена торгівлі вином, упаковці, приватним торговим маркам, методам упаковки для безтарних вин та вина типу bag-in-box. У виставці беруть участь представники винної галузі з Іспанії, Франції, Італії, Аргентини, Південної Африки, Чилі, Австралії, США тощо.

Більше інформації з виставки читайте в журналі “Напої. Технології та Інновації” № 4-5, який готується до виходу у світ.

Безкоштовно завантажити  “Напої. Технології та Інновації” № 3 можна тут.

Щоб придбати друковані випуски журналів, видані впродовж минулих років, звертайтеся:

Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692, oksana.buh.ti@gmail.com
Все буде Україна!

Читайте також:
У виноробстві простір для творчості є завжди. Так вважає винороб із Закарпаття, який експериментує сам та ініціює конкурси-дегустації продукції колег
Майбутнє українського вина обговорили на винному форумі в рамках Lviv Art and Wine weekend

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті