WBWE 2022: нові можливості для тих, хто планує відвідати виставку

 WBWE 2022: нові можливості для тих, хто планує відвідати виставку

Організатори Міжнародної виставки-ярмарку балковин вин WBWE 2022 анонсували про нову можливість для тих, хто планує відвідати захід. Так, якщо учасник заходу відмітить сторінку WBWE 2022 у соцмережах, то організатори поширять цю відмітку. Так потенційні відвідувачі завчасно дізнаються про візит конкретної компанії на виставку.

– Збираєшся відвідати WBWE 2022? Поширюй інформацію у своїх соціальних мережах, позначаючи WBWE тегами, і ми поділимося дописом у наших соцмережах та подбаємо про просування вашої компанії серед відвідувачів, – зазначають організатори.

За допомогою відміток можна дізнатися про присутніх заздалегідь і відповідно вибудовувати свої пріоритети та керувати часом. Також це допоможе спланувати свою зустріч із конкретною компанією та підготуватися до неї.

– Якщо ви знаєте, що шукаєте, то можете знайти це ще до приїзду та отримати максимум від відвідування ярмарку, – зазначають організатори.

Також організатори пропонують скористатися інструментом V Market. Це інструмент WBWE, за допомогою якого можна максимізувати свої бізнес-можливості.

V Market дозволяє:

  • ознайомитися з усіма винами, які будуть виставлені на ярмарку;
  • спланувати зустрічі;
  • вести бізнес до і після WBWE.

Дізнатися, як користуватися V Market.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Cristina V Miranda
press@worldbulkwine.com
0034 686702587
www.worldbulkwine.com

Читайте також:
На Дніпропетровщині працює крафтова виноробня VinSancho
«Винхол Оксамитне»: сезон 2022 та плани на майбутнє

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті