Виноробні, які беруть участь у WBWE, зможуть укладати угоди до виставки завдяки цифровій платформі VMarket

 Виноробні, які беруть участь у WBWE, зможуть укладати угоди до виставки завдяки цифровій платформі VMarket

World Bulk Wine Exhibition (WBWE), перший міжнародний винний ярмарок 2021 року, який відбудеться в Амстердамі 22 і 23 листопада, ексклюзивно представляє VMarket (віртуальний ринок), бізнес-платформу, на якій міжнародні покупці матимуть можливість дізнатися про вина і зв’язатися з тими виноробнями, які їх зацікавили, у період з 15 по 29 листопада 2021 року.
Завдяки цій новій комерційній онлайн-платформі міжнародні покупці, брокери та агенти зможуть шукати вина, які їх найбільше цікавлять, та зв’язуватись із виноробнями з 15 по 29 листопада. Експонентам потрібно лише завантажити свої вина та чекати, доки покупці, зацікавлені в їх рекомендаціях, зв’яжуться з ними.
Ця нова комерційна платформа вже працює для всіх виноробних підприємств, що беруть участь у WBWE-21. Виноробні із Франції, Італії, Німеччини, Португалії, Угорщини, Румунії, Бельгії, Македонії, Аргентини, Чилі, Австралії, Південної Африки та США вже завантажують свої референції.
Основна мета VMarket – полегшити міжнародним покупцям пошук винних заводів, які виробляють вина, що відповідають їх потребам, та можливість зв’язатися з ними; і водночас, допомагати виноробням-експонентам продавати свої вина більш гнучко та ефективно, надаючи їм цей безкоштовний онлайн-інструмент та пропонуючи два додаткові тижні для ведення бізнесу.
Таким чином, WBWE адаптується до нинішніх часів, запроваджуючи нові бізнес-формули для покупців та експонентів.
Відновлення роботи цього важливого виставкового заходу є кульмінацією зусиль, яких докладала організація понад рік для підтримки оптового ринку. WBWE як ніколи необхідна у такий складний рік, відзначений COVID, високим попитом на ринку та значним падінням урожаю.

Реєстрація – за посиланням: https://www.worldbulkwine.com/en/visitors/

Читайте також: WBWE завершує підготовку, щоб стати найбільшою винною подією цієї осені

«World Bulk Wine Exhibition-2021 – місце, де займаються винним бізнесом», – Отилія Ромеро де Кондес, директорка WBWE

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті