Вино SHABO: нові досягнення у Грузії

 Вино SHABO: нові досягнення у Грузії

Фото із фейсбук-сторінки компанії SHABO

SHABO Classic Каберне отримало найвищу оцінку премії SommeliersChoiceWineAward на Wine Expo Georgia 2022, повідомляє компанія SHABO на фейсбук-сторінці.

Серед важливих критеріїв оцінювання було співвідношення якості та ціни. Вино SHABO Classic Кабернездобулонайвищу оцінку.

SHABO Classic Каберне за стилістикою ідеально відповідає виноробному тренду «свіжості вина». Збалансована структура, делікатна округлість та насичений аромат з ягідно-фруктовими тонами – у кожній пляшці 1,2 кг винограду Каберне-Совіньйон з теруару Шабо досконалої якості, – йдеться у повідомленні.

WineExpo Georgia – єдиний міжнародний ярмарок вина та спиртних напоїв у Грузії. На 11-й щорічній Міжнародній виставці WineExpo грузинська Асоціація сомельє та організація ExpoGeorgia провели конкурс для всіх учасників-виноробів. Загалом у конкурсі взяло участь понад 70 виноробень. Їхні вина оцінювали 14 експертів країни – провідні сомельє, енологи, викладачі винних шкіл, університетів та представники найкращих винних бутиків та закладів HoReCa.

Читайте також:
Презентуємо новий номер журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» з безкоштовним доступом
Як дизайн упаковки впливає на вибір алкоголю?

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті