Вино і технології, SIMEI 2022: оголошено переможців інноваційного виклику Lucio Mastroberardino

 Вино і технології, SIMEI 2022: оголошено переможців інноваційного виклику Lucio Mastroberardino

Відновлення матеріалів, енергозбереження, а також універсальність, можливість відстеження та оптимізація процесу. Це рецепт майбутнього сектору напоїв від SIMEI, провідної міжнародної виставки обладнання для виробництва та розливу вина, яку організовує Unione Italiana Vini 15-18 листопада цього року в Мілані. У листопаді відбудеться 29 виставка, на якій презентують найкращі рішення з погляду технічного прогресу та стійкості з дебютом категорії «Екологія», у якій обрані переможці для Lucio Mastroberardino Innovation Challenge SIMEI 2022. Компанії-переможці отримають нагороди під час відкриття SIMEI 2022, яке відбудеться у вівторок, 15 листопада, об 11:00.

Цього року Технічно-науковий комітет обрав найбільш новаторські рішення в секторі:

  • технологія Naturity® для цільних натуральних пробок від Amorim Cork Italia, яка дозволяє боротися з трихлоранізолом (грибок, що створює запах «пробки»);
  • Safi від Della Toffola – новий екологічно чистий та розумний тангенціальний фільтр на основі штучного інтелекту, що гарантує значну економію енергії, води та хімікатів;
  • система керування пресуванням Digital Juice від Diemme Enologia у співпраці з WineGrid та G3 Enterprises, здатна в режимі реального часу визначати склад сусла та коригувати його обробку;
  • гібридний електропневматичний наповнювальний клапан від Gai Macchine, який дає змогу адаптувати лише один тип обладнання для наповнення, яке сьогодні вимагає використання кількох машин.

У центрі уваги нагороди Green Innovation Award, яка натомість нагороджує найбільш стійкі рішення за допомогою оцінювання життєвого циклу (LCA), — прагнення Enoflex зменшити вплив на навколишнє середовище за допомогою нового матеріалу із 35 % переробленого пластику в своїх Pet+ і R-DERMA®, та BioM COORe від TMCI PADOVAN – технологія, яка відновлює CO2, що утворюється у процесі спиртового бродіння, для виробництва біомаси водоростей для ланцюгів постачання харчових продуктів.

Читайте також:
SIMEI: виробники вина та технологій для виготовлення різних напоїв зберуться на міжнародній виставці уже в листопаді цього року

Нагороди за нові технології отримала компанія Siprem International – за повторне використання ферментаційного газу, який використовується під час пресування для виснаження виноградних вичавок. Цю нагороду отримала й компанія Bucher Vaslin за 2 рішення – Flavy FGC, новий низьковуглецевий перехресний фільтр високої ємності, здатний зменшити (на додаток до витрат енергії) відходи вина та осаду, і система пресування Bucher Xpert It Process Extraflow, спрямована на підвищення виходу сусла та значне скорочення часу обробки.

Компанія Parsec здобула 2 нагороди: Quadr@ Eenological Software і SmarTrace System, програмне забезпечення для управління виноробством і частину обладнання для моніторингу руху рідин, обидва є лідерами з погляду відстеження та оптимізації процесу.

Lesslees Filtering Channel від Diemme Enologia нагородили за те, що технологія гарантує чистіше сусло з меншою кількістю подальшої обробки. S.C.S. (The smart corking system) від Bertolaso SPA GROUР нагородили за продовження терміну придатності вина завдяки новій технології контролю закупорювання, впровадження системи моніторингу якості закупорювальних засобів.

На 29 виставці SIMEI, за очікуваннями, візьме участь понад 450 компаній-експонентів та близько 25 000 відвідувачів з усього світу.

Більше інформації – на www.simei.it

Читайте також:
Щасливий вибір… без вибору, або Шлях до мрії винороба в четвертому поколінні Едуарда Городецького
Унікальне вино від «Виноробні Сливино» розіграють на благодійному аукціоні

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті