Вино і технології: міжнародна виставка Enovitis in campo 2024 відбудеться 12–13 червня в Італії

 Вино і технології: міжнародна виставка Enovitis in campo 2024 відбудеться 12–13 червня в Італії

Відомий ярмарок-виставка в галузі виноградарства Enovitis in campo відбудеться в Італії, в регіоні Емілія-Романья, 12–13 червня цього року. Це буде 18-та виставка, яка збере відвідувачів з усього світу. За прогнозами, технології для галузі виноградарства презентує понад 150 компаній-експонентів, а подію відвідає близько 7 тис. відвідувачів з усього світу. Журнал «Напої. Технології та Інновації» – інформаційний партнер події впродовж багатьох років поспіль.

Enovitis in campo – ключова подія в Італії, на якій презентують техніку та обладнання для галузі виноградарства. Це захід, який не повинні пропустити виноградарі, винороби, енологи, агрономи та всі зацікавлені в найсучасніших рішеннях для агрономічної практики: від роботизації – до електрифікації, від правильного управління ґрунтом і листям – до органічного землеробства, агрохімікатів і біостимуляторів.

Виставка Enovitis in campo відбудеться в садибі Agrivar, яка була відкрита в 2015 році, щоб зосередитися на вирощуванні оливкових дерев і винограду, а пізніше – фруктових садів і шафрану. У 2016 році там висадили перші виноградники, які сьогодні займають понад 50 га. Болонський підприємець Карло Герарді, засновник маєтку та колишній меценат і президент багатонаціональної кредитної компанії CRIF (Centrale Rischi Finanziari S.p.A.), твердо вірив у цей проєкт.

Компанія вирощує місцеві (Санджовезе та Піно Нуар) і міжнародні сорти винограду. З них виготовляють кілька різновидів вин – Villa Amagioia Blanc de Noirs Metodo Classico Brut, Villa Amagioia Blanc de Blancs Metodo Classico Brut, Chardonnay Colli di Imola, Sangiovese Superiore Doc and Pinot Noir. Компанія розташована в регіоні з оригінальним мікрокліматом. Виноградники створюють природний амфітеатр завдяки взаємозв’язку між помірною висотою та орографією території, затиснутою між ярами та пагорбами оливкових дерев. Цікавинка проєкту – створення нового напівпідземного підвалу. Він розташований між амфітеатром виноградників і різними історичними резиденціями, що належать курорту Палаццо ді Варіньяна.

Unione Italiana Vini soc. coop.
Via S. Vittore al Teatro, 3 20123 Milano
Tel. +39 02 72222825/26/28 Fax +39 02 866575
info@enovitis.it – P.Iva 00868400151

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті