Винна революція: Вперше виставка балкових вин WBWE відбудеться в США

 Винна революція: Вперше виставка балкових вин WBWE відбудеться в США

Після успіху, досягнутого в Амстердамі в 2021 році, перед WBWE постає нове завдання: перша в історії виставка в США.

Оскільки уряд Нідерландів оголосив про суворий карантин лише за кілька днів до заходу, це було непросте завдання з огляду на обставини, але, зрештою, WBWE21 відбулася, що стало поворотним моментом в управлінні торговими ярмарками. Загалом 265 експонентів вітали близько 4000 професійних відвідувачів. На ярмарку не було натовпів, і це було добре не тільки для бізнесу, а й для спокою відвідувачів з огляду на поточні проблеми, пов’язані зі здоров’ям.

Читайте також: WBWE – перший міжнародний винний ярмарок, який відбувся на заході в 2021 році

«Насправді покупці прийшли укласти договір», – говорить Квентін Фішер, директор кооперативної виноробні Fabrezan з регіону Корб’єр на півдні Франції. Більшість експонентів висловили задоволення тим фактом, що вони можуть знову відвідати виставку і відновити зв’язок зі своїми покупцями; інші вже почали готуватися до 2022 року.

Але на цьому WBWE не закінчується, навпаки тепер вона розширює свої горизонти і пливе до нового континенту. Санта-Роза (округ Сонома, Каліфорнія) обрана для проведення першого ярмарку в США. Цей торговий ярмарок є проєктом, над яким Pomona Keepers працюють з 2019 року, і який нарешті став реальністю.

WBWE USA пройде 8 та 9 червня 2022 року, одночасно з презентацією врожаю Південної півкулі. Таким чином, ярмарок продовжує розширюватися на одному із найцікавіших ринків світу; США є країною номер один у світі за споживанням вина, а у відсотковому відношенні – провідною країною з оптових продажів вина.

Вибір Санта-Рози (Сонома, Каліфорнія) невипадковий, оскільки це стратегічне місце для виноробної промисловості поряд з Напою – Каліфорнія виробляє 95% вина із США. Крім того, Санта-Роза також є чарівним містом, діловим центром для багатьох виноробів, а також зручним транспортним сполученням та зручним доступом для покупців та продавців, як місцевих, так і міжнародних.

Читайте також: Домашнє виноробство на американський манер

На першому в історії WBWE у Північній Америці міжнародні покупці та брокери матимуть можливість відкрити для себе та спробувати більшу частину світового врожаю в одному місці і це все лише за два дні: бізнес-формула, заснована на торгівлі, безпеці та ефективності.

Широкий асортимент балкових вин і вин в упаковці, а також вина із зазначенням місця походження або із захищеною географічною вказівкою, сортові вина, а також родові вина, призначені для купажу, ігристі вина, ароматизовані вина, такі як вермути, бренді, та, звісно ж, у Санта-Розі будуть представлені дистиляти. Це буде унікальна можливість вести бізнес та встановлювати ринкові ціни.

За півроку до події свій інтерес уже виявляють як іспанські, так і французькі виноробні; також деякі виноробні з Аргентини вже підтвердили свою участь, хоча період реєстрації відкрився лише 10 січня 2022 року.

Виставка World Bulk Wine USA 2022 стане ярмарок ділових можливостей як для американських виноробень, так і для виноробних підприємств за межами США, які прагнуть розширити свою клієнтську базу.

Реєстрація: www.worldbulkwine.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті