Виграйте запрошення на міжнародну конференцію для садівників, ягідівників та горіхівників (1-2 червня, Кам’янець-Подільський)

 Виграйте запрошення на міжнародну конференцію для садівників, ягідівників та горіхівників (1-2 червня, Кам’янець-Подільський)

Благодійний фонд «Сильні та Вільні» оголосив про розіграш 2 квитків на IV Міжнародну Благодійну науково-практичну конференцію «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!». Конференція, яку організовує медіагрупа «Технології та Інновації», видавці відомого журналу «Ягідник», відбудеться 1-2 червня у м. Кам’янець-Подільський, де збереться професійна спільнота з різних куточків України. 2 червня запланований бізнес-тур на провідні господарства регіону – «Макосад» та «Голд Ромі».

Щоб взяти участь у розіграші квитків на конференцію, потрібно:

  • зробити донат у сумі 100 грн на карту фонду 4246 0010 0090 0682 (призначення платежу – «Благодійний внесок» + своє прізвище);
  • поставити «+» під оригінальним постом у фейсбуці; https://www.facebook.com/cfstrongandfree/ 
  • зробити репост на своїй фейсбук-сторінці.

Що більше квитків – то більше шансів отримати запрошення на провідну подію в галузі плодоовочівництва! Розіграш відбудеться 18 травня, на День народження БО БФ «Сильні та вільні» о 17.00 у прямому ефірі.

Нагадаємо, що IV Міжнародна Благодійна науково-практична конференція «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!» триватиме 2 дні.

1 червня – пленарна частина конференції.

Зокрема, в програмі планується:

  • обговорення ситуації в садівничій галузі під час воєнного часу та пошук шляхів їх вирішення;
  • виступи українських та іноземних експертів про успішний досвід вирощування і переробки садових  культур – зерняткових, кісточкових, горіхоплідних;
  • презентація новітніх технологій;
  • виставка сучасних технологій, техніки та обладнання для садівництва і переробки;
  • презентація і дегустація продуктів на основі плодів і ягід: соків, сидрів, плодово-ягідних вин, настоянок і наливок, дистилятів, джемів, пюре, сухофруктів та ін.

Наприкінці першого дня відбудеться вже традиційний благодійний аукціон товарів і послуг для садівництва, ягідництва та овочівництва, щоб зібрати кошти для ЗСУ і зробити свій посильний вклад у нашу спільну Перемогу. Аукціон відбудеться за підтримки Благодійного фонду «Сильні та Вільні». На минулій конференції, що відбулася 16–17 лютого в Рівному, на благодійному аукціоні вдалося зібрати 23 800 гривень. За ці кошти, а також за попередні донати сплатили рахунок за енергостанцію, вартість якої становить 30 800 грн.

Запрошуємо взяти участь у конференції підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві та переробці продукції садів і ягідників, постачальники техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаю та його зберігання, заморожування, сушки й пакування продукції, технологій її переробки, технологічні компанії, що спеціалізуються на догляді і захисті рослин, а також представники торговельних мереж і компаній-експортерів.

Медіагрупа «Технології та Інновації» почала організовувати конференції ще 2016 року. На сьогодні уже проведено понад 30 масштабних заходів, які щоразу збирають понад 300 учасників не тільки з України, а й із Європи. У виставках передових технологій, які традиційно відбуваються на конференціях, щоразу бере участь від 30 до 50 провідних компаній зі всієї України, а також із Польщі, Італії, Нідерландів, Німеччини тощо.

Більше новин про конференцію та програму читайте на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/39

Реєструйтеся на конференцію «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!»

Телефон для бронювання номерів у готелі «Клеопатра»: 0673805404. Учасникам конференції надається знижка 5 % на проживання в готелі.

Головні партнери події: Група компаній EFT GROUP, Посольство Королівства Нідерландів в Україні, FILOCAL.
Партнери бізнес-туру:ТОВ «ГОЛД РОМІ», ТОВ «МАКОСАД»
Партнери події: Самміт Агро Юкрейн, Рамос, САД ОК, БТУ-ЦЕНТР, Левада, Агрітема, Макіта Україна, Родоніт Агро, Вітера Україна, Біохім Агро, ПрофПолив, Евкаліпт Р, Bayer.

Медіапартнери конференції: «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації», www.techhorticulture.com, www.techdrinks.info, www.jagodnik.info, діджитал-агенція «Інфо-Агро».

Умови участі в конференції:
В ролі учасника –

Для виробників сільгосппродукції – 3000 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – 1 день участі (перший чи другий на вибір); Для дрібних – 1500 грн один день, 2000 грн два дні (до 5 га). Для не виробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – 1 день; 4000 грн – 2 дні.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів експонентів, спікерів заходу).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті