Відтепер проєкти «Напої & Пиво. Технології та Інновації» – у телеграмі

 Відтепер проєкти «Напої & Пиво. Технології та Інновації» – у телеграмі

Проєкти «Напої & Пиво. Технології та Інновації» прагнуть бути ближчими до читачів. Тому відтепер є можливість приєднатися до телеграм-каналів, щоб оперативно дізнаватися про новини у світі улюблених напоїв – вина та пива. Посилання для того, щоб приєднатися до телеграм-каналів, доступні на сайті.

Канал проєкту «Напої. Технології та Інновації: https://t.me/+ijCH0-eXgpFlMjky

Канал проєкту «Пиво. Технології та Інновації: https://t.me/+UBNbBLv9LOxkNGM6

Варто нагадати, що журнал «Напої & Пиво. Технології та Інновації» виходить двічі на рік. До повномасштабної війни з росією це було 2 окремі видання – «Напої. Т. І.» й «Пиво. Т. І.». Коли розпочалася повномасштабна війна, ці 2 видання об’єднали, і тепер вони виходять друком разом – у форматі «перевертайко». Тобто з одного боку читач отримує журнал «Напої. Т. І.», а з іншого – «Пиво. Т. І.».

В журналах публікуються ексклюзивні інтерв’ю з професіоналами в галузі виробництва різноманітних напоїв, репортажі з виноробень, пивоварень та інших виробництв, висвітлюється передовий досвід впровадження інноваційних технологій для вдосконалення вина, пива, сидру, дистилятів та інших напоїв.

До речі, від початку повномасштабної війни з росією обидва журнали доступні для завантаження у форматі PDF. Для цього переходьте за посиланням.

Журналу «Напої. Технології та Інновації» в лютому цього року виповнилося 13 років! І впродовж усіх цих років видання незмінно співпрацює з кращими фахівцями галузі та інформує тільки про ефективні технології, котрі допомагають виробникам розвинути бізнес та виготовляти якісні напої.

Долучайтеся до кола читачів та партнерів журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації».

Щоб передплатити журнал чи придбати новий випуск або номери за попередні роки, звертайтеся за контактами:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті