Всеукраїнський Конкурс ” Кращий дегустатор України-2024″ пройшов у Києві
«Від землі – до готового продукту»: головним організаційним виступить один з флагманів українського садівництва – компанія «МАЇС»
IV Міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» відбудеться 21-22 березня 2019 року в Черкасах. Дводенний захід включатиме конференц-день із виступами практиків й експертів ринку, науковців, виробників саджанців, техніки і технологій, виставками-презентаціями, дегустаціями, а також насичений практичним досвідом бізнес-тур. Тематика охопить всі етапи бізнесу на фруктах – від закладки саду – до переробки й маркетингу. Головним Організаційним партнером виступить компанія «МАЇС» – один з флагманів садівництва, горіхівництва та виробництва соків прямого віджиму в Україні.
Аграрно-виробнича компанія «МАЇС» понад 25 років є постачальником високоякісного насіння кукурудзи, соняшнику, сої, ріпаку, гороху, ячменю, пшениці та інших сільськогосподарських культур. У 2007 році підприємство відкрило ще один напрямок – садівничий, який сьогодні став наочним прикладом проекту європейського рівня. Використовуючи потенціал української землі, керівництво компанії застосувало кращі технологічні досягнення світу для вирощування, зберігання і переробки яблук.
Сад «МАЇС» – це продуманий, злагоджений технологічний процес з окремою інфраструктурою і централізованою системою управління й контролю. Тут закладено 150 га яблуневого саду на крапельному зрошенні, плантації ягід. Структура садівничого комплексу включає посадки, технічний парк для догляду за деревами, інноваційний холодильник, лінії сортування, лінії переробки яблук, протиградову установку, власну заправну станцію і т. д.
Комплекс зі зберігання та сортування побудувала українська компанія «Інсолар-Холод». Зберігання здійснюється в 27-ми холодильних камерах з РГС. Система дозволяє зберігати яблука, груші, цитрусові від врожаю до врожаю. Встановлена голландська лінія сортування GREEFA потужністю 5 тонн яблук на годину. Окремо побудований холодильник з різним типом камер, що забезпечує 9 ярусів зберігання, оснащений ультразвуковими зволожувачами.
Соки прямого віджиму ТМ «Найсік» виробляються на обладнанні австрійської компанії Kreuzmayr, всі процеси автоматизовані. Розливають готові яблучно-морквяний, яблучно-гарбузовий, яблучно-буряковий соки, а також соки з додаванням малини, ожини, груші в Bag in Box і в пляшку. У 2018 році ТМ «Найсік» отримала дипломи у чотирьох з шести номінацій Всеукраїнського дегустаційного конкурсу соків прямого віджиму.
«МАЇС» має і власний Горіховий центр «Залісся», де висаджено 100 га саду волоського горіха та фундука. Саджанці французької, молдовської та української селекційних груп розмножують методом зимового щеплення в майстернях із сучасним обладнанням, камерами стратифікації. Є теплиця площею 1000 м2 для загартування посадкового матеріалу, маточно-живцевий сад площею 10 гектарів із колекцією 13 сортів горіха; розсадник дорощування площею 10 гектарів із системою зрошення.
Відзначимо, в рамках конференції «Від землі – до готового продукту» спеціально для горіховодів відбудеться секція, присвячена вирощуванню та переробці горіхоплідних культур, з участю провідних науковців і практиків галузі.
22 березня учасники конференції зможуть особисто ознайомитися з роботою садівничого й переробного комплексу «МАЇС» під час бізнес-туру.
Реєстрацію для партнерів та учасників конференції «Від землі – до готового продукту» вже відкрито на сайті http://forum.techdrinks.info/ та за телефонами:
Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692
Лариса Товкач: +38 097 96 89 516
Конференція проходить за підтримки Громадської спілки «Укрсадвинпром»
Головний Організаційний партнер – «МАЇС»
Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»
Головний партнер сфери засобів захисту рослин – компанія FMC
Головний Технологічний партнер – компанія «Інсолар»
Головні галузеві інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник.Т.І.» та «Ягідник»