В Україні зростає попит на вітчизняне пиво

 В Україні зростає попит на вітчизняне пиво

Виробництво пива за 11 місяців 2017 року склало 165 млн дал, що практично відповідає показнику за аналогічний період попереднього року. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Landlord.

 

Останні 2 роки ринок адаптується до падіння купівельної спроможності. Після того, як пиво прирівняли до алкогольних напоїв, купити оптову ліцензію за 500 тис грн виявилося по кишені не всім. Дрібні пивоварні пішли з ринку, а решта підвищили ціни на свою продукцію.

За перше півріччя пиво подорожчало на 10-15%. При цьому зросли знижки в торговельних мережах, – говорить Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Україна. Деякій стабілізації сприяла зважена позиція Кабміну щодо зростання акцизів. У поточному році акцизи зросли на 12%, хоча спочатку пропонувалося підвищення на 20%.

 

Найбільша частка продажів пива на вітчизняному ринку – це середньоціновий сегмент. На другому місці знаходиться дешева продукція. Крім того, в поточному році зросла частка преміального сегменту, адже деякі покупці керуються принципом «менше, та краще».

Зазначимо, що український ринок пива представлений в основному вітчизняною продукцією. Імпорт становить лише 1-2%.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар