В Україні вирощуватимуть нові сорти яблуні можуть довше зберігатися в холодильниках

 В Україні вирощуватимуть нові сорти яблуні можуть довше зберігатися в холодильниках

Садівникам слід готуватися до можливих змін на ринку. Поява нових сортів яблуні не повинна стати несподіванкою, пише журнал «Садівництво по-українськи».

Спостереження за сортами в умовах центру України свідчать, що, ймовірно, нові Envy, Sonya та Lady Alica у недалекому майбутньому потіснять на ринку сорти Ханні Крісп та клони Гали. Згаданим новинкам не притаманна надмірна солодкість, вони здатні довше зберігатися у холодильниках.

Також було спостережено, що сорти Honeymoon, Pazazz, SweeTango порівняно із Ханні Крісп дають насиченіші за смаком плоди та краще зберігаються у холодильниках.

Тим часом сорт Pink Lady, піднятий рекламою на вершину популярності, згідно з результатами дегустацій, проведених у США, Канаді та Західній Європі у 2013-2016 роках, опинився далеко позаду таких класичних сортів, як Голден Делішес, Джонагоред Моренс, Гала, Фуджі і навіть Макінтош.

Не виправдали очікувань на успішні продажі й такі розрекламовані сорти з барвистими яблуками, як Флоріна, Моді, Пінова та низка імунних із назвами, що починаються приставкою «ре-».

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар