В Україні оновлять акцизну марку для тютюну та алкоголю

 В Україні оновлять акцизну марку для тютюну та алкоголю

В Україні з 1 липня 2018 року запроваджується нове маркування тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром і без фільтра, цигарок). Таку постанову ухвалив Кабінет міністрів.

Згідно з документом, Державній фіскальній службі (ДФС) доручено забезпечити виготовлення до 25 червня 2018 року марок акцизного податку нового зразка, а також їх продаж в установленому порядку. Крім іншого, постановою вносяться зміни в положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів від 27 грудня 2010 року. Зразки нових марок будуть розроблені Мінфіном спільно з ДФС, МЕРТ, СБУ, МВС, Мін’юстом. Затвердити їх має уряд.

“Марка для алкогольних напоїв, крім виноробної продукції (лікеро-горілчана продукція), вітчизняного виробництва проводиться в зеленій колірній гамі; алкогольних напоїв, які є виноробною продукцією, вітчизняного виробництва — червоній; напоїв, крім виноробної продукції (лікеро-горілчана продукція), імпортного виробництва — фіолетовій; напоїв, які є виноробною продукцією, імпортного виробництва — помаранчевій.

Марка для тютюнових виробів вітчизняного виробництва з фільтром і без фільтра (цигарки) — в зеленій, для інших тютюнових виробів вітчизняного виробництва — помаранчевій, для тютюнових виробів імпортного виробництва з фільтром і без фільтра (цигарки) — синій, для інших тютюнових виробів імпортного виробництва — бордовій колірній гамі”, – наголошується в документі.

Згідно з повідомленням, постанова набирає чинності з дня його опублікування, крім підпунктів 2 і 3 пункту 1, пункту 3 змін, затверджених цією постановою, які вступають в силу з 1 липня 2018 року.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар