Уряд виділив додаткових 224 млн гривень на держпідтримку садівництва

 Уряд виділив додаткових 224 млн гривень на держпідтримку садівництва
Сьогодні, 4 жовтня, Кабінет Міністрів України ухвалив рішення виділити на розвиток хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними додаткових 224,3 млн грн у межах коштів, передбачених на підтримку аграрної галузі у Державному бюджеті на 2017 рік. Про це  рішення  повідомляє “Урядовий портал”.

Відповідні зміни внесені до розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 124 “Про розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті у 2017 році Міністерству аграрної політики та продовольства для фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників”.

До прийняття рішення, видатки за бюджетною програмою 2801350 “Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними” складали 75,0 млн гривень. Від сьогодні на реалізацію цієї програми загалом виділено 299,3 млн гривень, що у 4 рази більше, ніж до прийняття змін.

Виділення таких асигнувань дозволить повністю розрахуватися з кредиторською заборгованістю за цією програмою, яка становить 231,8 млн гривень, а залишки – направити на державне стимулювання створення нових насаджень та розвиток галузевої інфраструктури.

Відзначимо, ще у червні виробники плодово-ягідної продукції, що входять до складу Громадської спілки “Українська асоціація садівництва та ягідництва”, зверталися до Міністерства Аграрної політики та продовольства з проханням збільшити видатки за програмою КПКВК 2801350 “Державна підтримка розвитку хмелярства, закладання молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними”. Обгрунтове прохання було тим, що попередньої суми, запланованої на фінансування цієї програми, у розмірі 75 млн грн не достатньо навіть на погашення існуючої кредиторської заборгованості за цією бюджетною програмою.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар