Українські фахівці в галузі виноробства пройшли курс із підвищення кваліфікації у Франції
Нещодавно завершився міжнародний освітньо-науковий курс із підвищення кваліфікації українських виноробів та фахівців галузі в м. Еперне (Франція). Про це повідомив генеральний директор Корпорації «Укрвинпром» Володимир КУЧЕРЕНКО на особистій фейсбук-сторінці.
– Варто наголосити, що за всю історію взаємовідносин між Україною та Францією – це перші такого роду курси підвищення кваліфікації у нашій галузі. Протягом тижня французькі колеги відкрили нам двері у потаємне. Від новітніх технологій виробництва до секретних винарень та погребів. Усюди ми були почесними гостями, за що дуже вдячні. Окрема подяка Міжпрофесійному комітету шампанських вин (CIVC) за таку неймовірну можливість, – йдеться в повідомленні.
Українські фахівці пройшли практичний курс в багатьох напрямках. Зокрема, за тиждень відвідали різноманітні лабораторії з начинням високотехнічного класу (CIVC), експериментальний винний завод ( CIVC), дослідницькі виноградники Plumecoq ( CIVC). Окрему увагу варто приділити сенсорній лабораторії ( CIVC), де українські спеціалісти мали змогу перевірити себе та пройти практичний курс.
– Під час культурного обміну досвідом, відвідали декілька передових Домів Шампанських вин, відомих на увесь світ, а саме: MOËT & CHANDON, MERCIER, ELODIE, а також PRESORIA тощо. Мали унікальну можливість побачити роботу із середини. Крім того, в програмі було відвідання старовинного винного погребу з ракушняку, дослідницького центру Роберт-Жан де Воги, та багато іншого, – повідомляє Володимир Кучеренко.
Після завершення насиченого курсу всі учасники отримали сертифікати про проходження навчання спільно зі зразками експериментального шампанського вина, які урочисто вручив почесний генеральний директор Комітету шампанських вин Jean-luc Barbier та топменеджери компанії.
Фото: Володимир Кучеренко
Читайте також:
Група компаній Purcari Wineries – лідер у Молдові за кількістю переробленого винограду у сезоні 2022 року
Верховна Рада Україна підтримала законопроєкт про географічні зазначення спиртних напоїв