Український бренд Nemiroff анонсував нову лімітовану серію напою для підтримки України – Nemiroff Premium De Luxe

 Український бренд Nemiroff анонсував нову лімітовану серію напою для підтримки України –  Nemiroff Premium De Luxe

Компанія Nemiroff анонсувала нову лімітовану серію Nemiroff Premium De Luxe, яка буде в продажу в Європі та США. 100% прибутку від продажу цього напою компанія спрямує на допомогу українцям, які постраждали від війни. Відповідний анонс опублікований на сайті Nemiroff.

– Лімітована серія виконана в кольорах українського прапора. Це символізує свободу, силу та хоробрість української нації. Ми запускаємо цей продукт у Європі та США, щоб підтримати українців, що постраждали внаслідок війни, – йдеться в повідомленні.

Весь прибуток від продажу лімітованої серії буде спрямований на лікування та реабілітацію українських захисників і мирних жителів з усіх куточків країни.

– Незламний дух України надає нам стійкості в боротьбі та з кожним днем ​​наближає до перемоги. Українці – надзвичайно волелюбна та смілива нація, і наша сила в єдності. Наша компанія також підтримує своїх партнерів і постачальників, даючи їм можливість працювати в цих нелегких умовах. Ми захоплюємося і дуже поважаємо героїв, які щодня мужньо захищають нашу землю і свободу. Ми щиро вдячні їм за можливість підтримувати бізнес і допомагати країні, тому ми спрямовуємо свої зусилля на те, щоб максимально повернути постраждалих українців до повноцінного життя: забезпечити лікування, реабілітацію та якісне протезування, – зазначив генеральний директор компанії Nemiroff Юрій СОРОЧИНСЬКИЙ.

Nemiroff Premium De Luxe – частина глобальної брендової кампанії «Незламний дух України», метою якої є збір коштів на гуманітарні потреби постраждалих від війни українців та популяризація українських продуктів у світі.

Nemiroff Premium De Luxe створений за новою унікальною рецептурою. Має тонкий збалансований горілчаний смак, злегка підсолоджений пряною ноткою, з чистим і м’яким ароматом та легким пряним присмаком. Напій дарує приємний, теплий післясмак, залишаючи свіжість.

Окрім того, у серпні цього року, компанія Nemiroff анонсувала лімітований благодійний продукт Nemiroff Special. У результаті 2 лікарні в Україні отримають необхідне обладнання для діагностики та реабілітації як першу частину пожертви у жовтні.

Фото: www.nemiroff.vodka

Читайте також:
Відомі результати ІІІ Всеукраїнського професійного дегустаційного конкурсу INDEPENDENT СRAFT 2022
Горілка, водка чи оковита?

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті