Українські винороби презентували вина на найбільшій виставці країн Балтії Vyno dienos

 Українські винороби презентували вина на найбільшій виставці країн Балтії Vyno dienos

7 українських виноробень – Beykush winery, Biologist Wine Company, My Wine by Eduard Gorodetsky, Chateau Chizay, Aznauri, Винхол Оксамитне, Фрумушика-Нова – презентували свої вина на найбільшому винному фестивалі в Литві Vyno dienos у Вільнюсі. Виставка відбулася 5-6 травня та зібрала понад 4000 відвідувачів: імпортерів, сомельє та вайнлаверів з Литви, Латвії, Естонії, Польщі та інших країн. Про це повідомляє Wines of Ukraine.

– Найприємніше в житті – пишатися тим, що ти робиш і ким ти є. Тут, у Вільнюсі, ці відчуття були у нас весь час. Відвідувачі винної виставки у Вільнюсі виявили величезний інтерес до українських вин! Вони були здивовані якістю наших вин та неповторним смаком, та змусили нас ще більше пишатися нашими винами! Дякуємо за підтримку та гостинність Литві! – йдеться в повідомленні Wines of Ukraine.

– Якщо коротко — прості люди кажуть, що завдяки цій виставці відкрили для себе виноробну Україну, бо ніколи не знали, що в нас є вино. Вони порівнюють наші вина з міжнародними (своїх в них майже нема) і знаходять їх цікавими, смачними, захоплюючими й вартими своїх грошей. Беріть приклад з них. Купуйте вино і самі собі виноробну Україну відкривайте, – ділиться враженнями відома винна експертка Анна-Євгенія Янченко.

Vyno Dienos – щорічна виставка вин, найбільша в Балтійському регіоні. Виставка об’єднує імпортерів, виробників, професіоналів торгівлі та кінцевих споживачів. Також захід є місцем зустрічі виробників скла, торговців вином, виробників вина, блогерів. Vyno Dienos є винною подією року в регіоні та воротами на винний ринок Балтії.

У програмі виставки – численні майстер-класи про шампанське, біодинамічне виноробство, винні тренди, особливості виноробних регіонів тощо. На заході виробники мають можливість вільно комунікувати з імпортерами, організовувати дегустації та надавати зразки продукції.

Читайте також:
Як підтримати виноробів в умовах війни та повоєнного періоду: результати Міжнародного виноробного конгресу
Нове число журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» вже можна завантажити безкоштовно!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті