Українські вина презентували в Ірландії

 Українські вина презентували в Ірландії

В Ірландії відбулася презентація українських вин. Про це повідомила сомельє Євгенія Ніколайчук, завдяки зусиллям якої про наше вино дізнаються у світі, на особистій фейсбук-сторінці.

– “Incredibly good”, “didn’t expect”, “high quality”, “odessa black rocks”! Власне, мене вже давно не дивує такий фідбек на українське вино, бо я знаю, як на моїх очах розвивалася та розвивається наша індустрія. Я щаслива, що цей івент стався! Я щаслива, що цей івент мав величезний інтерес та багато відвідувачів! Я тричі щаслива, що доїхало вино (бо, повірте, про процедуру доставки дегустаційних зразків можна писати мемуари факапів), – зазначає Євгенія Ніколайчук.

На дегустації презентували вина від таких компаній: SHABO, Chateau Chizay, 46 Parallel Wine, Stakhovsky Wines, Biologist, VillaTinta, Beykush Winery.

Презентація відбулася за ініціативи президентки ГО «Географічні зазначення України» та за підтримки асоціацій Drinks Ireland та Ibec, а також Embassy of Ukraine to Ireland.

– Ми познайомили винних журналістів, рестораторів, імпортерів та дипломатів у Дубліні з 7 винарнями України. Рухаємося вперед маленькими кроками до визнання українського вина всією світовою винною спільнотою! І очікуємо на один із найкращих врожаїв 2022 за останні роки і маємо надію, що він буде переможним! – зазначає Євгенія Ніколайчук.

Більше про українське і португальське виноробства та про популяризацію бренду Wines of Ukraine у світі читайте в журналі «Напої. Технології та Інновації» № 3 в ексклюзивному інтерв’ю Євгенії Ніколайчук.  Завантажити безкоштовно журнал можна за посиланням.

Читайте також:
Триває візит української делегації у виноробні регіони Вірменії
Щасливий вибір… без вибору, або Шлях до мрії винороба в четвертому поколінні Едуарда Городецького

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті